Як пов'язати килимок. В'язка гачком.

В'язані круглі килимки знайомі практично всім. Зараз такі половики можуть нагадати вам про літо з дитинства, проведеному у бабусі. Так само стильно прикрасять ваш будинок. В основі цього килимка лежать старовинні прийоми в'язання, які використовувалися нашими бабусями і прабабусями. Така техніка в'язання килимків в наші дні знову стають все більш і більш популярною.
Вам знадобиться
  • Пряжа різних кольорів, гачок.
Інструкція
1
Зробіть з нитки петлю.Длінний кінець повинен знаходитися на вказівному пальці.
2
Просмикніть гачок в петлю.Зацепіте нитка, яка висить на пальці, і простягніть в петлю.Проделайте цей етап кілька разів. Вийшла косичка.
3
Просмикніть гачок в початкову петлю, зачепите нитку і проведіть її через дві петлі. Це і є основа ковріка.Повторяйте проробляти пункт 6 до тих пір, поки не досягнете потрібного розміру килимка. Не забувайте про повітряні петлі.
4
Зробіть повітряну петлю (зачепите нитку і протягніть через петлю) .Проденьте гачок крізь петлю нижнього ряду, зачепите нитку і протягніть її через дві петлі.
5
Повторюйте проробляти пункт 4 до тих пір, поки не досягнете потрібного розміру килимка. Не забувайте про повітряні петлі.
рукодільних аксесуари додадуть вашому дому затишку і тепла. А якщо зв'язати стилізований килимок в дитячу, це буде не просто покриття, а й чудова іграшка для вашої дитини.
Вам знадобиться
  • Нитки коричневих і жовтих кольорів
  • Гачок №3 або №4
  • Фурнітура для виготовлення іграшок (очі)
Інструкція
1
Перший крок - визначаємося, на яку тварину буде схожий наш килимок. Це можна вирішити спільно з дитиною (в цьому випадку був обраний лев). Після того, як тварина вибрано, приступаємо до в'язання.
2
На початку в'яжемо тулуб нашого тварини. Для цього в'яжемо коричневою ниткою ланцюжок повітряними петлями довжиною 70 сантиметрів. Потім в'яжемо на цьому ланцюжку 60 см стовпчиків з накидом. Після цього обрізаємо нитку.
3
Наступним кроком буде вив'язування лап у лева. Ниткою коричневого кольору потрібно зв'язати в одному з кутів прямокутника три петлі підйому, надвязать по бічній кромці 16 петель і в'язати стовпчиками з накидом. До кінця лапи збавити кілька стовпчиків і скруглить краю. Таким же чином зв'язати решту три лапи.
4
Потім потрібно зв'язати голову лева. Один із способів - зробити квадратну голову, для цього потрібно набирати стовпчики безпосередньо на тулуб і в'язати квадрат. А можна зв'язати голову окремо у вигляді кола, і потім прикріпити її до тулуба. Голову потрібно декорувати гривою (прикріпити гачком нарізані нитки) і пришити очі. Мордочку можна вишити жовтими нитками, а можна пов'язати окремо і пришити.
5
Залишилося тільки приробити хвіст з шнурка або пов'язаної гачком стрічки. Зав'язуємо на хвості бант - і наш домашній лев-килимок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3wi2w6Yhi3I
Корисна порада
Для того, щоб килимок був тепліше, потрібно в'язати в два складання нитки.