Як підключити інтернет в новій квартирі.

Переїхавши жити в нову квартиру, рано чи пізно перед щасливим власником постає питання - як підключити в квартиру інтернет? Сам процес підключення займає від 30 до 60 хвилин. Головне - вибрати хорошого провайдера.
Інструкція
1
Оберіть провайдера. Навіть якщо квартира була підключена до інтернету колишніми господарями, вам доведеться переукласти договір з провайдером. А оскільки вартість підключення зазвичай не перевищує 800 рублів, вигоди від збереження поточного провайдера практично нет.Узнайте у сусідів та мешканців вашого будинку, послугами яких провайдерів вони користуються і чи задоволені якістю обслуговування. Врахуйте, що один і той же провайдер може мати різний рівень обслуговування в різних районах міста, тому вам потрібні відгуки тільки тих людей, хто проживає неподалік від вас.Составів список кандидатів, дізнайтеся, які додаткові послуги вони пропонують. Наприклад, вам можуть бути корисні цифрове телебачення або телефонна связь.Прі виборі тарифу врахуйте, що ви обираєте не швидкість, а пропускну спроможність, тобто яка кількість даних ви можете приймати за 1 секунду. 3-5 Мбіт/сек цілком вистачить для комфортної роботи двох чоловік.
2
Зателефонуйте вибраному провайдеру і замовте підключення до інтернету. Якщо вам потрібен інтернет на декількох комп'ютерах - попросіть менеджера додати в замовлення роутер. Справа в тому, що вибір і налаштування роутера - це дуже складний процес, краще довірити його профессіоналам.В призначений час співробітник провайдера проведе у вашу квартиру інтернет-кабель, налаштує комп'ютер і пояснить, як користуватися інтернетом.
3
Бувають випадки, коли з незалежних від нас причин інтернет перестає працювати. У цьому випадку потрібно зв'язатися з провайдером, але для цього потрібно зайти на його сайт і знайти там телефон ... Щоб не потрапити в таку ситуацію, запишіть на папірці логін, пароль, номер рахунку і телефон провайдера і повісьте папірець на чільне місце. Наприклад, можна прикріпити її магнітом до корпусу системного блоку.