Як кинути курити за допомогою пластирів.

Нікотинова залежність - серйозна проблема, з якою щодня бореться без малого третина населення земної кулі. І в цій боротьбі найбільшу ефективність продемонстрували всілякі засоби, що допомагають заповнити нікотинову недостатність і зняти симптоми періоду скасування. Одне з таких засобів - никотіносодержащие пластирі, які пом'якшують процес різкого припинення куріння.
Вам знадобиться
  • - Нікотинові пластирі;
  • - Інструкція до препарату.
Інструкція
1
Вивчіть марки нікотинових пластирів. На сьогоднішній день цей продукт виробляється декількома медичними корпораціями. Кореневе відмінність продукції в вміст нікотину. Ще один фактор, за яким необхідно вибирати пластирі - зовнішній вигляд. Вони можуть мати білий або бежевий ободок, що фіксує пластир на шкірі, а також можуть бути абсолютно прозорими.
2
Прочитайте відгуки про товар в інтернеті. Слід пам'ятати, що у пластирів, як і у інших засобів, що заміняють нікотин, існує чимало противників, які наполягають, що заповнення нікотинового голоду терапевтичним нікотиновим складом, що містяться в пластирі, не допомагає позбутися тактильної і психологічної залежності від сигарет.
3
Ретельно вивчіть інструкцію обраного продукту. Найчастіше з нею можна ознайомитися до покупки в інтернеті на офіційному сайті виробника. Особливу увагу слід приділити технології застосування, а також побічним ефектом. Всі марки никотиносодержащих пластирів на сьогоднішній день об'єднує те, що вони не можуть вживатися з курінням. Тобто нікотин, що надходить в організм через пластир, повністю заповнює щоденну дозу споживання нікотину, і викурена в цей період сигарета негайно призводить до передозування нікотином. Про це не можна забувати.
4
Встановіть собі період підготовки. Оптимальним часом для того, щоб психологічно і фізично підготуватися до відмови від куріння є тиждень. У цей час можна дозволити собі істотно збільшувати дозу викурених в день сигарет. Не варто обмежувати себе в марках, так званих, коханих сигарет, які є у будь-якого курця - в останній тиждень куріння можна дозволити собі насолодитися усіма раніше набутими сигаретними вподобаннями.
5
Позбавтеся від усіх атрибутів курця. Це означає, що необхідно викинути всі запальнички, попільнички і незакінчені пачки сигарет. Разом з тим, не зайвим буде уникати відвідування супермаркетів та інших універсальних магазинів, де разом з продуктами або засобами гігієни продаються сигарети. Щоб період скасування пройшов найбільш безболісно, рекомендується також тимчасово відмовитися від відвідування публічних заходів, де допустимо куріння.
6
Придбайте весь комплекс обраного Нікотиновмісні пластиру. Це дозволить завжди мати його під рукою.