Як стати вище за п'ять місяців ?

Прийнято вважати, що зростання людини залежить від генетики. І це правда. Але існують ще й інші умови, завдяки яким можна за вельми короткий час стати вище і змінити свою генетичну схильність. Ці умови називаються оточуючими: сон, харчування, спорт і т.д. Якщо ви хочете змінити своє зростання швидко, то виконання цих порад допоможе вам добитися відмінного результату, який буде помітний вже через п'ять-шість місяців.
Інструкція
1
Відрегулюйте вашу осанкуНебольшое відхилення плечей, голова і шия, спрямовані вперед, - все це робить вас нижче. Виконуйте вправи для гарної постави: носіть книгу на голові, робіть "ластівку".
2
Спіть большеЗнаете ви, що всі люди ростуть тільки під час сну? Ваше тіло виробляє гормон росту у сні. Цей гормон дозволяє розвинути м'язи і зробити вас вище. Тому, якщо ви серйозно мають намір змінити ріст, необхідно спати повноцінно 7-9 годин.
3
Харчуйтеся правільноСбалансірованная дієта, заповнена великою кількістю поживних речовин, вплине на ваш зріст. Це означає, що потрібно триматися подалі від тортів, газованих напоїв, піци і, навпаки, полюбити салати, каші і м'ясо. Включіть у свій раціон білок: куряча грудка, риба, молоко.
4
Розвивайте впевненість в себеМотівіруйте себе всіма способами, щоб досягти мети. А поки ви не наблизилися до успіху, постарайтеся відчути себе комфортно у власній шкірі.
5
Уникайте обезвожіваніяПейте багато води і молока - це сприяє зміцненню кісток. Навіть невелике зневоднення викликає багато проблем, таких як дратівливість і брак енергії.
6
Намагайтеся бути актівнимПродолжайте рухатися, при цьому залишаючись добре відпочив.