Як ретельно підготуватися до іспиту.

Підготовка до іспиту не повинна бути трудомісткою і забирати багато енергії. Зробивши пару простих кроків наперед, ви бути впевненим в тому, що готові виконати всі екзаменаційні завдання.
Інструкція
1
Ви повинні визначити, коли краще почати підготовку. Щоб це зробити, потрібно знати свої індивідуальні особливості та здібності. Всі люди різні. Хтось запросто зможе вивчити весь шкільний матеріал за тиждень, а комусь буде потрібно цілий рік.
2
Визначте ті теми, в яких ви розбираєтеся найгірше. Ви можете воспольpоваться Вікіпедією або іншими засобами, щоб вивчити складне питання.
3
Розділіть всю інформацію, яку вам необхідно вивчити на окремі теми. Якщо ви будете вивчати матеріал по темам, це допоможе згрупувати інформацію і запам'ятати більше.
4
Після ретельного вивчення кожної теми, ви повинні влаштовувати собі тест чи якесь інше випробування для перевірки своїх знань, а тільки потім приступати до іншої теми.
5
Не забувайте про відпочинок. Адже якщо постійно займатися підготовкою і не відпочивати, то ви запам'ятаєте менше, ніж могли б запам'ятати.
6
В день іспиту поставте свій будильник приблизно за дві години до тесту. Ще раз дуже стисло, опрацюйте всі основні теми. Перевірте свої нотатки. А в останні 15 хвилин до іспиту постарайтеся не думати про нього, не хвилюйтеся, все вийде. Розслабтеся і зробіть кілька глибоких вдихів, якщо ви вополнілі всі дії, які зазначені вище, все буде прекрасно.