Як побачити в собі родзинку.

Ідеальними пропорціями обличчя та тіла володіють одиниці. Однак красунь на світі так багато! І якщо придивитися до деяких з них уважно, виявиться, що їх зовнішність вельми далека від прийнятих канонів. Просто вони почуваються жіночними і привабливими - і навколишні бачать їх саме такими. Як повірити в те, що ти - сама-сама?
Інструкція
1
Перш за все, перестань скаржитися собі і своїм друзям на якісь недоліки зовнішності, невідповідність стандартам. Такі сеанси самонавіювання нікому і ніколи не йшли на користь.
2
Уяви, що ти - дизайнерська штучка, яку відрізняє від штампування саме несхожість. Дорогі ексклюзивні вироби часто бувають на любителя. Справжні поціновувачі готові на багато чого, щоб володіти ними. Так само і в твоєму випадку: індивідуальність цікавіше стандартів.
3
Прийми себе такою, яка ти є.
4
Розвивайся, шукай заняття до душі: не марнуй вільний час даремно. Нове захоплення допоможе поглянути на себе по-іншому, а успіхи в ньому вплинуть на самооцінку. Розповідай оточуючим про свої досягнення. Пускай побачать, наскільки ти талановита.
5
Хвали себе. Роздивляючись своє відображення в дзеркалі, посміхнись і скажи комплімент. Похвала простимулює вироблення серотоніну, гормону щастя. Гарний настрій завжди фарбує - ти розцвітеш на очах.
6
Шукай реальні приклади для наслідування. Звертай увагу на тих, хто не боїться виділитися з натовпу. Поекспериментуй зі стилем. Іноді достатньо однієї яскравої деталі, щоб весь образ заграв.