Як підготувати стіни до наклейки нових шпалер.

Перед наклейкою шпалер потрібно якомога ретельніше вирівняти стіни, щоб і сам процес роботи проходив без збоїв, і стіни після ремонту були гладкими. Мова тут не йде про великих будівельних дефектах, коли стіну "повело" або блоки зістиковано нерівно, тому що такі недоліки вимагають втручання професіоналів - мова про вирівнювання стін своїми силами
Вам знадобиться
  • Інструменти і матеріали:
  • Шпатель
  • Велика наждачний папір (краще сіточкою)
  • Шпаклівка для закладення дрібних тріщин
  • Старі газети для обклеювання стін
  • Шпалерний клей з розрахунку на всю поверхню стін
Інструкція
1
Оцініть ступінь нерівності стін. Якщо на них є великі тріщини і опуклості, то все це доведеться зарівнювати. Тріщини закладаються шпаклівкою, а горбки знімаються шпателем або розрівнюються болгаркою зі спеціальною насадкою - це залежить від міцності штукатурки. Шпаклівку можна брати саму звичайну.
2
Пройдіться по всій поверхні великої наждачним папером, щоб зняти дрібні стирчать крупинки штукатурки, які під час наклейки тонких шпалер можуть проткнути їх наскрізь, і тоді вийде некрасива дірка.
3
Нанесіть на стіни один шар не дуже густого клею для шпалер і дайте йому висохнути.
4
Наклейте на стіни газети в один шар. Це допоможе заховати найдрібніші тріщини і приховати дрібні горбки, і стіни стануть більш гладкими. До того ж ви ще ретельніше обстежуєте якість своєї роботи з вирівнювання поверхні і зможете по ходу щось виправити. Нехай газети добре висохнуть. Тепер стіни готові до обклеювання новими шпалерами.
Зверніть увагу
Захистіть підлогу і меблі від пилу старими газетами і тканиною. Для полегшення роботи можна час від часу розбризкувати з пульверизатора воду в повітря.
Корисна порада
При вирівнюванні стін буде з'являтися пил, тому надіньте захисні окуляри і маску.