Як створити сайт безкоштовно через конструктор.

Досить часто в інтернеті можна почути від користувачів питання про те, як безкоштовно зареєструвати домен і створити на ньому сайт. Відповідь проста. Вам потрібно використовувати безкоштовні сервіси, які дозволяють створювати хороші сайти на безкоштовному хостингу. Причому доменне ім'я вам буде надано абсолютно безкоштовно. Враховуйте тільки той факт, що він домен надається третього рівня. Розглянемо конкретний приклад.
Інструкція
1
Припустимо, ви хочете використовувати безкоштовний сервіс для створення сайтів за адресою www.ucoz.ru. Це відмінний проект, який використовується мільйонами користувачів по Росії. Доменне ім'я буде виглядати наступним чином www.site.ucoz.ru, де site - це доменне ім'я вашого майбутнього проекту. Спочатку зареєструйтеся на офіційному сайті. Для цього в браузері введіть адресу www.ucoz.ru. Далі натисніть кнопку «Реєстрація». Введіть всі дані, які будуть запитані системою. Конфіденційність даних гарантується. Також не варто забувати про те, що пароль повинен складатися не тільки з цифр, але і букв. Бажано використовувати як нижній, так і верхній регістр, щоб мінімізувати ймовірність злому за допомогою автоматизованого програмного забезпечення. Як тільки всі дані будуть заповнені, натисніть кнопку «Готово».
2
На електронну скриньку вам прийде лист з проханням підтвердити свій обліковий запис. Перейдіть по посиланню. Далі вам можна буде реєструвати новий проект. Для цього натисніть кнопку «Створити сайт». Введіть доменне ім'я для майбутнього сайту. Намагайтеся давати таке ім'я, щоб воно було максимально наближене до тематики проекту. Тоді користувачам буде простіше його запам'ятовувати, тому що на перших порах пошукові системи будуть повільно індексувати сайт. Як тільки заповніть, натисніть кнопку «Готово». Система перевірить зайнятість зони та доменного імені. Якщо все нормально, то вас автоматично переадресує до другого пункту реєстрації. Там вам потрібно буде вибрати майбутній дизайн сайту, а також підключити всі модулі.
3
Не забудьте написати короткий опис до свого сайту. Його потрібно буде вставити при додаванні нового дизайну. Даний параметр можна буде у будь-який час змінити в адміністративній панелі сайту. Всі плагіни також будуть відображатися в панелі. У будь-який час ви зможете зайти і змінити будь-які налаштування. На сьогоднішній день за замовчуванням системою надається близько 200 різних дизайнів для сайту. Причому всі вони розділені за категоріями, щоб користувачам було зручніше орієнтуватися при пошуку. Якщо ви бажаєте встановити унікальний шаблон для свого проекту, то потрібно буде звертатися до фахівців, які за певну суму розроблять вам шаблон. Також можна знайти в інтернеті та інші шаблони, проте потрібно перевіряти їх. У таких файлах зазвичай вставляють активні посилання на інші проекти, щоб за рахунок них розкрутити свої сайти.