Як швидко підбадьоритися на роботі.

Кожному з нас напевно відома така ситуація, коли лягаєш спати о 2 годині ночі, а на роботу потрібно до 9 ранку. Жахливе самопочуття на весь день гарантовано. Про те, щоб де-небудь прилягти, не може йти і речі.Большінство з тих, хто працює в офісі, після обідньої перерви відчуває себе, як сонні мухи. Але спати не можна - ти на роботі. Тому терміново згадуємо способи підбадьорити тіло і дух.
Інструкція
1
Світло для організму є своєрідним сигналом для бадьорості. У багатьох селах до цих пір прокидаються вдосвіта, з півнями. А темрява, навпаки, сприяє виробленню гормонів сну. Саме гормон мелатонін відповідає за стан бадьорості або сонлівості.Откройте штори, підійміть жалюзі на вікнах. Нехай яскраве світло сонця нас розбудить.
2
Якщо вжити багато калорійної їжі, то процес її переварювання стане дуже енергоємним і виснажливим для людини. Вживайте на роботі легку їжу (овочі, фрукти, горіхи, злаки). А ось пити рідини слід багато. Особливо це стосується працівників розумової праці.
3
Мода на «енергетики» захлеснула останнім часом величезну частину жителів нашої країни. Складові частини таких напоїв (це кофеїн, теобромін, гуарана і т.д.) впливають на нервову систему. При цьому підвищується кров'яний тиск, можливе виникнення тахікардії і нервового возбужденія.Воздействіе енергетичних коктейлів на організм людини ще недостатньо вивчено. Тому вживати їх слід в малих кількостях і з обережністю.
4
Акупунктурний масаж допоможе вам підбадьоритися після безсонної ночі. Вплив на певні точки на тілі призводить до оптимізації енергетичних процесів в організмі. Для підвищення бадьорості слід розтерти мочки вух, ніс або віскі. Потріть долоні один про одного.
5
Ну і згадаємо найвідоміший метод прийти в себе вранці - це звичайно ж чашка міцної кави. Випийте чашку кави, посидьте в позі кучера з закритими очима 10-15 хвилин - і ви знову сповнені сил.