Види масажів для схуднення.

Існує 3 види масажу, завдяки яким ви зможете прибрати зайві підшкірні відкладення. Найголовніше - робити процедури регулярно, адже тільки в цьому випадку ви зможете досягти потрібних результатів.
Інструкція
1
Щипковий масаж. У процесі такого масажу м'язи живота добре розминаються і розігріваються. Крім цього, щипковий масаж впливає на стан шкіри, роблячи її більш гладкою і пружною. Даний вид масажу вважається хорошою профілактикою растяжек.Подготовьте шкіру до масажу, попередньо змастивши її масажним маслом або кремом. Прийнявши горизонтальне положення, здійснюйте акуратні пощипування, рухаючись строго за годинниковою стрілкою. Як тільки ви помітите, що шкіра на животі почервоніла, візьміть махровий рушник і розітріть шкіру круговими рухами.
2
Водний масаж. Виконуйте його кожного разу, коли приймаєте ванну або душ. Цей вид масажу добре справляється із зайвою жиром в проблемній області, а також допомагає поліпшити піщевареніе.Струёй прохолодної води робіть кругові рухи за годинниковою стрілкою, направивши її на необхідну ділянку. У процесі масажу час від часу міняйте натиск струменя.
3
Масаж за допомогою силіконових баночок. Цей спосіб дозволить вам в найкоротші терміни забути про жирових відкладеннях на животі. Придбати баночки можна в аптеке.Перед початком як слід очистіть шкіру, потім підготуйте її за допомогою масла або крему для масажу. Щоб підсилити ефект, в вибране вами засіб можна додати трохи ефірного масла. Сюди підійде, наприклад, масло розмаріна.Закрепів на животі силіконову баночку, починайте повільно переміщати її по колу. Поступово можна замінити кругові рухи зигзагоподібними. Виконувати процедуру слід не більше 10 хвилин. Після масажу обов'язково влаштуйте собі невеликий відпочинок.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що робити масаж живота не можна під час вагітності, менструації, а також при захворюваннях нирок і жовчного пузиря.Виполнять масаж слід тільки на голодний шлунок.