Як наростити нігті на формі.

Щоб мати гарні й довгі нігті , необхідно за ними дуже ретельно доглядати. Але в даний час у сучасної жінки не кожен день знайдеться час для виконання манікюру. Вирішити таку проблему допоможе нарощування нігтів на формах. Такий тип нейл-дизайну виконується легко і просто.
Вам знадобиться
  • Акрил, пензлик, щипчики, форми, лак, антисептик, спрей-дезінфектор, дрібнозернистий пилка, грубозерниста пилка, пилка для шліфування.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до нарощування нігтів, потрібно добре вимити руки і обробити спреєм-дезинфектором. Використовуючи пилку з крупною зернистої поверхнею, зніміть з нігтів верхнє глянсове покриття. Працюйте пилянням акуратно, не зачіпаючи кутикулу. Рух пилки має здійснюватися у напрямку росту нігтя. Вам необхідно домогтися максимально рівній поверхні.
2
Потім, потрібно зачистити кутикулу. Для цього скористайтеся пилою з меншим зерном, ніж при поліровці нігтя. Акуратно відсунувши кутикулу від нігтя, обріжте її за допомогою щипчиків.
3
Далі, можна приступити до нанесення праймера. Взявши на пензлик трохи засобу, нанесіть його тонким шаром на ніготь. Праймер додає нігтя блискаючу поверхню. Дуже важливо уникати попадання праймера на шкіру.
4
Після нанесення праймера, візьміть форму і, згинаючи в зазначених місцях, надіньте на палець. Переконайтеся в тому, що форма знаходиться під куточками нігтя. Закріпить форму на пальці, притискаючи. Потім, акуратно з'єднайте кінці форми.
5
Після того, як форма встановлена, необхідно нанести ще один шар праймера. Потім, узявши білий кульку акрилу, покладіть його на форму. За допомогою пензлика акрил розподіляється по всій поверхні форми. Далі, змоченою в ліквід пензлем, формується лінія посмішки, бічні сторони і кінчик нарощеного нігтя.
6
Коли акрил висохне, можна зняти форму. Далі потрібно вирівняти всю нігтьову поверхню за допомогою грубозернистої пилки. Використовуючи мелкозернистую пилочку, проведіть шліфування нігтя, щоб надати йому гладку й рівну поверхню.
7
Потім, необхідно нанести на кутикулу доглядає масло, акуратно розподіляючи його по нігтьової пластини. Після цього, проведіть повторну шліфовку нігтя до появи глянсовою поверхні. Зверху на нігті нанесіть тонкий шар прозорого лаку.
Корисна порада
Перед виконанням нарощування нігтів на формах, необхідно продезинфікувати всі інструменти, і обробити шкіру рук антисептиком.