Як доглядати за губами (6 рад).

Турбує шелушащаяся, потріскана шкіра на губах? Ця неприємність знайома практично всім. А якщо на такі губи ще й нанесена декоративна губна помада - видовище виходить досить неприємне. Тонка і ніжна шкіра губ потребує щоденного догляду. Досить дотримуватися простих правил, щоб губи завжди були доглянутими.
Інструкція
1
Очищайте губи перед сном. Протягом дня на шкірі губ осідає велика кількість частинок пилу і бруду. Небажано використовувати для очищення губ мило, потрібно використовувати м'який очищаючий засіб (наприклад, засіб для очей). Для очищення нанесіть засіб на ватний тампон або спонж, потім м'якими рухами зніміть з губ залишки помади, пил і бруд.
2
Щоб губи завжди були м'якими, використовуйте відлущуючий пілінг. Але пам'ятайте, що пілінг повинен бути делікатним, не можна використовувати пілінг, призначений для шкіри обличчя. До складу пілінгів для губ можуть входити: масло ши, кристали цукру, вітамін С і т.д.
3
Губи також мають потребу в харчуванні. Використовуйте кілька разів на тиждень маски для губ. Можна застосовувати домашні маски, наприклад, натуральний мед. Нанесіть на губи мед, а через кілька хвилин Слиж його мовою. Смачна користь для губ і здоров'я.
4
Захищайте губи від негативного впливу навколишнього середовища. Купуючи губну помаду, віддайте перевагу тій, яка має сонцезахисний фактор. Користуйтеся зволожуючими бальзамами для губ з вітамінів Е, В, різними маслами. Зволожені губи завжди виглядають об'ємніше і ухоженнєє.
5
Для додання губам об'єму користуйтеся помадами, які містять речовини поліпшують кровообіг: кориця, перець, імбир. А розгладити дрібні зморшки допоможе помада з колагеном.
6
Перед сном масажуйте свої губки, так ви поліпшите їх кровообіг, а разом з тим і харчування. Можна робити масаж м'якою зубною щіткою. Шкіра губ після такого масажу придбає м'якість, а приплив крові додасть ефект обсягу. Такі доглянуті губи неодмінно захочеться поцілувати.