Як підняти самооцінку (4 рекомендації).

Якщо вам постійно здається, що все вас обговорюють і пильно спостерігають за вами, якщо самого себе ви оцінюєте як невдаху - пора задуматися над тим, як підняти свою самооцінку.
Інструкція
1
Один з кращих способів підвищення самооцінки - хобі. Хоббі сприяє відволіканню від проблем і саморозвитку. Ніщо так не піднімає самооцінку, як власні досягнення. Якщо у вас ще немає хобі, згадайте, чим ви любили займатися в дитинстві: збір моделей кораблів, гра на гітарі або піаніно, танці і т.д.
2
Спосіб, який припаде до душі особливо жінкам: час від часу балуйте себе походом в магазини. Шопінг відмінно знімає стрес і відволікає увагу від багатьох проблем.
3
Читайте книги, тематика яких відповідає вашим інтересам. Це підтримає ваше саморозвиток і зробить вас фахівцем у цікавій для вас області. До того ж, це підніме вас в очах інших людей.
4
Візьміть аркуш паперу і розділіть лінією на дві частини. На одній половині напишіть всі свої хороші якості, на іншій - погані. Після цього закресліть всі погані якості, а хороші перечитуйте кожен день. І пам'ятайте - успіх полягає в постійності.