Сірий колір в інтер'єрі.

Сірий - це той базовий колір, який дозволяє нам формувати простір, роблячи його, на наш розсуд, широким або вузьким, яскравим або стриманим.
З розвитком таких стилів, як хай-тек і поп-арт, у сірого з'явилося «власне обличчя» в інтер'єрі. Фактично він став палітрою, на якій з додаванням тих чи інших фарб формується підсумковий відтінок і композиція.

Він дозволив яскравим фарбам стати буденною частиною міського інтер'єру в той час, як раніше вони використовувалися лише як кольори свята, кольору, чиє постійна присутність в квартирі було табу. Тепер же у любителів поп-арту з'явилася можливість гармонійного включення ультра-яскравих кольорів, таких, як фуксія або «лайм», у свій особистий простір.

Крім того, саме сірий, з іншого боку, дав можливість формувати всередині квартири зону відпочинку для тих з нас, хто втомлюється від занадто яскравих кольорів в робочому просторі. Не дратівливий очей, він допоміг створити спокійні, розслабляють інтер'єри в напрямку еклектики.

Таким чином, розширення меж використання сірого зараз дає можливість нам наповнювати квартиру нашим настроєм незалежно від того, відпочинку ми хочемо або веселощів!

Але не варто вважати цей колір зовсім нешкідливим. Навпаки, з ним потрібно звертатися вкрай обережно. Сірий - це колір пилу, тому його поява, особливо в світлих тонах, в зонах, що асоціюються з кришталевою чистотою, буде недоречним. Мова йде про туалеті, ванній і дитячій. Людський організм працює за принципом захисної реакції. Наприклад, в просторі, що представляє для нього максимальну загрозу (як мікроби у ванній або туалеті), переважними будуть максимально світлі або контрастують відтінки. Тому використання сірого повинно бути обумовлено серйозною дизайнерським рішенням, краще пов'язаним з контрастом, ніж з градацією.