Як впоратися з депресією навесні ?

... І раптово з'являються птиці і кішки. Вірніше, ми помічаємо їх. І дерева. І небо. Так настає весна. Весна - це народження. Буквально, як пальто - на плащ, непогано б зимову тугу поміняти на енергійну сприйнятливість. І все ж швидко стати «легким на підйом» виходить аж ніяк не завжди. Отже, список справ, які допоможуть поступово «втягнутися» в весну. Кажуть, одна ластівка весну не робить. А що тоді? ..
Інструкція
1
Один «ловець снів» Купити або зробити. Байдуже. Почати весну варто з зміни ставлення до сну. Спати потрібно пропорційно з проханням організму. А ось кольорові сни принесе вам старовинний і «розумний» оберіг. У будь-якому «китайському» магазині. А деталь інтер'єру - цікава і приваблива. І головне - дуже особиста і корисна.
2
Одна лошадьКорміть. У терміновому порядку. У кожному місті є такі місця, де на псевдо-пасовищах пасуться коні, які люблять солодке і потребують вітамінів, як і ми з вами. І пам'ятайте, взяти з собою булки і яблука. Чому б не зробити головним принципом весни - дихати свіжим повітрям і добреть?!
3
Одне словоНовие слова - ось чого нам часом не вистачає. Мова йде не стільки про фактично новому мовою - шведською, хорватською або португальською. Мова йде про нове слово. А скільки російських слів вам невідомо? Як часто вам не вистачає мови для вираження своїх емоцій і думок? Психолінгвісти знають, що 80% наших конфліктів - через невірне використання і сприйняття слів. Вирішити проблему легко. Кожен день вивчається лише одне нове слово. Тільки одне. З його історією, сферою вживання і зміною. Раптом весна допоможе вам налагодити комунікацію з тим, хто вам по-справжньому доріг. Ммм, начальник? ..
4
Одне деревоСажать. Лише одне дерево. Іноді приїжджати і поливати його. І знати, що десь росте моє дерево.
5
Одна подушкаШтори, постільна білизна, горщики для квітів, подушки, вази - міняємо «теплі» кольори на яскраві. Введіть кілька нових, по-справжньому яскравих деталей в інтер'єр. І настрій покращиться. «Сезон оранжевого дивана», а?
6
Одна пластінкаМало хто пам'ятає про таке чарівному місці, як бібліотека мистецтв. Згадайте, як часто ви проводите час з собою наодинці? Геть - зайві рухи тіла і додаткову інформацію. Фонотека, радянські настільні лампи, тиша. Дебюссі, «Led Zeppelin" і ... пластинки, пластинки, пластинки. Чудеса на віражах.
7
Один табуретКак вже говорили, весна - це народження. Наприклад, меблів. Стримуйте звичку купувати. І створите, нарешті, хоча б поличку своїми руками. А краще табурет. Вішалку, підставку для взуття, барну стійку ...
8
Один ребенокПоезжайте в дитячий будинок. Або в будинок інвалідів. І просто проведіть там день. Якщо у вас є діти, візьміть їх з собою. Їдьте, щоб провести час з тими, хто потребує вас. Так, ви дорослий, розумний, зайнята людина. І ви, напевно, знаєте, що таке самотність. Уявіть собі, як зрадіє людина, якщо ви прийдете зіграти з ним у шахи або прочитати йому книгу. Головне - не сприймайте це як акт милосердя. Нехай це буде звичайний весняний день.
9
Один холодільнікВспомнім Дениса Симачева. Чудо-холодильники під хохлому. У чому особливість дизайнерського таланту? У бажанні робити те, що хочеться. Чим ви гірші? Іноді корисно перетворити сумне в усміхнене.
10
Один «повітряний змій» Робити весняне, вітряне, яскраве, ясне. «Повітряний змій», «вертушка» або флюгер - на дах. Що може бути краще, ніж запустити з дітьми або з коханою людиною (а краще і з тими, і з іншими) «повітряного змія» у полі, де гуляє вітер. Є речі, які важко пояснити. Припустимо, відповісти на чоловічий запитання «навіщо?». Просто щастя завжди виглядає безглуздо.