Як облаштувати спальню вашої мрії.

Спальня - це та сама «таємна» кімната, яка призначена тільки для вашого відпочинку і повинна бути прихована від сторонніх очей. Саме в спальні людина розслабляється, відчуває, що перебуває вдома, в теплі, затишку і безпеки. Тому облаштування спальні - дуже важливий етап при плануванні вашої квартири.
Інструкція
1
Спальню краще не поміщати на західній стороні будинку - інакше західне сонце буде заважати вам заснути. Якщо ви не великий любитель вставати рано вранці, то й на східній стороні спальню краще не проектувати. Ідеальне місце для спальні - південна сторона будинку. Все-таки, спальня - місце для сну, і яскраві промені світла не для неї.
2
Розміщуйте спальню подалі від санвузлів і кухні. Тоді до вас не будуть доходити неприємні запахи. З іншого боку, занадто сильна віддаленість спальні від туалету може доставити певні незручності, коли ви будете вставати вночі і пробирати до «заповітної» кімнати через весь будинок.
3
Важливо: спальна кімната не повинна бути прохідною. У неї краще взагалі не пускати сторонніх. Додайте спальню в самому тихому й спокійному куточку вашого будинку.
4
Найголовніше в спальні вашої мрії - це, звичайно, ліжко. Ліжко має бути зручним, не надто великий, щоб її зручно було заправляти і міняти білизну. У моді знову ліжка з балдахіном. Закрившись фіранками, ви будете почувати себе захищеним від усього світу - іноді тільки цього й треба. Краще всього поставити ліжко в центрі кімнати. Можна зробити невеликий подіум і помістити ліжко на нього.
5
Приділіть увагу кольору інтер'єру. Він повинен бути спокійним, не дратівливим. Меблі й ліжко не повинні бути незграбними - в першу чергу, вони повинні бути функціональними і добре виглядати.
6
Багато хто відмовляється від шаф і тумб в спальні, а даремно. Невеликий розсувний шафа-купе може стати відмінною підмогою - в ньому можна зберігати нічну і домашній одяг, сорочки, нижня білизна, постільна білизна, халати, домашні тапочки. А в тумбочці - крему і косметику, фен, гребінці та інші дрібниці.
7
Туалетний столик варто розмістити поруч з вікном. Якщо ви користуєтеся будильником, то ставте його на тумбу в межах досяжності вашої руки.
8
Приділіть увагу підлозі. Навіть якщо ви використовували ламінат або паркет для покриття підлоги, навіть якщо у вас дуже тепла підлога, не заважає кинути на підлогу пухнастий килим. Це додасть затишку вашій спальні. Немає нічого приємніше, ніж ранком опустити ноги в м'який і теплий ворс!
9
Ваша спальня має добре провітрюватися. Можливо, навіть варто встановити в неї кондиціонер. Вікна бажано ставити пластикові, щоб вам не заважав шум з вулиці.
10
Чи не ставте занадто багато техніки в спальню. Одного телевізора або музичного центру може бути цілком достатньо. Зайвий ток в проводах - зайве напруження.
Зверніть увагу
Як облаштувати спальню - питання суто індивідуальний. Не бійтеся експериментувати з дизайном спальні, робіть так, як вам буде затишно! Головне - не забувайте: ваш відпочинок залежить тільки від вас самих!