Як допомогти серцю бути здоровим.

Від серцево-судинних захворювань гине в Європейській частині земної кулі близько 4,3 млн жителів на рік. Російська Федерація вносить в цю цифру свій "внесок" - 1,3 млн смертей на рік. За кількістю смертей серцево-судинні захворювання випереджають навіть ракові захворювання. Однак здоровий спосіб життя і регулярне вживання в їжу, спеціально приготованого кошти за рецептом кавказьких довгожителів, допоможе вам звести ризик захворювання до мінімуму. Той, хто вже має захворювання серця, зможе значно поліпшити стан свого здоров'я.
Вам знадобиться
  • - 250 гр очищених волоських горіхів;
  • - 250 гр кураги;
  • - 250 гр родзинок без кісточок;
  • - 250 гр меду;
  • - 5 штук лимонів;
  • - м'ясорубка для приготування маси з горіхів, родзинок, кураги і лимонів
  • - скляні банки з кришками для зберігання готового продукту.
Інструкція
1
Покладіть курагу, родзинки, лимони в друшляк. Промийте проточною водою, потім обдайте окропом і дочекайтеся поки вода стече.
2
Розріжте лимони на кілька частин і видаліть кісточки. Переберіть горіхи, щоб видалити все непотрібне.
3
Курагу, родзинки, лимони та волоські горіхи пропускаємо через м'ясорубку і перемішуємо отриману масу в емальованому або скляному посуді.
4
Продовжуючи перемішувати суміш, додаємо мед.
5
Перекласти отриману суміш у скляний посуд з кришкою. Зберігати в темному прохолодному місці.
6
Приймати щодня вранці і ввечері перед їжею по одній десертній ложці.
Зверніть увагу
Даний засіб абсолютно нешкідливо. Єдиною перешкодою до його застосування є індивідуальна негативна реакція вашого організму на один з інгредієнтів.
Корисна порада
Прийом лікувальної суміші рекомендується проводити щорічно на початку весни і осені. Людям, які хворіють хронічними серцево-судинними захворюваннями, слід приймати засіб за схемою: один місяць прийому, два місяці перерви.