Характеристика: загальні правила складання.

Характеристика - це документ, що описує ті чи інші професійні, а в окремих випадках і особистісні якості певної людини, що видаються з його місця роботи (служби, навчання). У даний статті розповімо про найзагальніших правилах складання роботодавцем характеристики на працівника, який знаходиться (знаходився) в його підпорядкуванні.
Вам знадобиться
  • - трудова книжка (оригінал або копія) працівника;
  • - документ про освіту (оригінал або копія) працівника;
  • - інші документи, що характеризують професійні або особистісні риси працівника.
Інструкція
1
Відкриваємо звичний для вас офісний редактор і друкуємо по центру сторінки в самій верхній частині поля дані про організацію: повне та скорочене найменування, ІПН, КПП, ОГРН, адресу місцезнаходження, а також номер (и) телефону (ів) і факсу (ів). Потім пропускаємо кілька рядків, і знову ж по центру сторінки пишемо жирним шрифтом слово «Характеристика». Після цього вказуємо основні дані про людину, на якого ви складаєте характеристику. Такі дані можуть виглядати наступним чином: «Іванов Іван Іванович у 2009 році закінчив навчання в Московському державному університеті імені М.В.Ломоносова за спеціальністю« Юриспруденція », має вищу юридичну освіту. З 15 липня 2009 приступив до роботи юрисконсультом юридичного відділу у Закритому акціонерному товаристві «Зразковий приклад», з 9 грудня 2010 року було переведено на посаду старшого юрисконсульта юридичного відділу цієї організації ».
2
Наступна частина інформації, яку необхідно відобразити в характеристиці, присвячена професійним і особистісним якостям працівника. Зокрема, можна використовувати такі словосполучення: «Іванов І.І. постійно підвищує свій професійний рівень »,« сумлінно ставиться до виконання своїх посадових обов'язків »,« запропонував корисні ідеї по оптимізації робочого процесу »і т.д.
3
У самому кінці характеристики необхідно відобразити, що вона «видана за місцем вимоги» або ж вказати найменування організації в яку вона видається, а також завірити її підписом керівника компанії, і печаткою організації.