Як декорувати стіну.

Декорування, тобто прикраса стін будинку - вельми популярне заняття у домовласників як на Заході, так і в Росії. Далеко не всі люблять мінімалізм, тому голі стіни в квартирі викликають бажання хоч якось їх оформити. До того ж декорування допомагає приховувати недосконалості стіни, наприклад, горбки або облуплену фарбу, відклеїлися шпалери. Сьогоднішня дизайн-індустрія пропонує безліч варіантів для декору, залишається лише вибрати той, що поєднується із загальним стилем вашого житла і підходить вам за витратами. Оформити стіну можна самостійно, головне - підключити фантазію і не соромитися брати ідеї, підглянуті в будинку у друзів або в журналі по інтер'єру.
Інструкція
1
Самий традиційний варіант декорування стіни - так званий паперовий. Це можуть бути картини або ваші фотографії в рамках, розвішані на різній висоті і оформлення в єдиному стилі (наприклад, всі картини - на одну тему, а все фото - чорно-білі). Стіну в дитячій часто декорують малюнками і виробами, які створили малюк. Старші діти віддають перевагу плакатам зі знаменитостями або карті світу, благо зараз ці карти продаються в дуже стильному оформленні. Оригінальний варіант - карта космосу.
2
Якщо ви хочете задекорувати стіну , щоб приховати її нерівності, вам знадобляться фактурні елементи декору. У кухні це можуть бути предмети побуту, наприклад, декоративні маленькі сковорідки, поварешки і лопаточки, підвішені на гачки на різній висоті. В кімнаті - маленькі полички, на яких стоятимуть горщики з квітами або дві-три книги. Як варіант - об'ємні дерев'яні фігурки, які кріпляться на стіну , або навіть маріонетки, підвішені на гвоздики (в дитячій).
3
Дуже ефектно виглядає декорування стіни тканиною. Можна вибрати вологостійку меблеву тканину, або бавовна з віскозою. Краще брати однотонні кольори, або тканину з дуже великим візерунком. Декорувати можна кількома способами. Наприклад, вбити в стіну кріплення і розвісити тканина на них. Або прикріпити її по периметру невеликими гвоздиками. Ще один варіант - оформлення тканини в раму, причому рама може бути як на всю стіну (в цьому випадку потрібно взяти дуже щільну тканину, щоб вона не провисала), так і невеликий, в центрі стіни.
Корисна порада
Якщо у вас або ваших рідних є художні здібності, можна розписати стіну фарбами, або за допомогою трафаретів написати на ній вислови відомих людей.