Як змусити мрії збуватися.

Виконання бажань - це наука правильно мислити і правильно замовляти у Всесвіті свою мрію. Для того щоб всі бажання збувалися, потрібно жити тільки в позитивному світлі. Чим більше позитиву у вашому житті, тим більше шансів, що ваша мрія збудеться. Крім того, потрібно навчитися правильно загадувати бажання, і тоді ви станете найщасливішою людиною.
Інструкція
1
Багато досвідчених "чарівники" пропонують загадувати бажання і проводити ритуали по залученню грошей, щастя і любові в молодика і на зростаючому місяці. Вони запевняють, що в цей час небеса розкриваються і всі бажання виконуються куди швидше.
2
Кількість ваших бажань не повинно обмежуватися. Все, про що ви мрієте, може стати частиною вашого життя. Протягом 10 днів записуйте на папері всі ваші бажання. І ті мрії, які будуть повторюватися день у день - справжні.
3
Щоб змусити бажання виповнитися, треба його правильно загадати. Говоріть або мислите чітко про предмет ваших мрій. Відчувайте, що вже це отримали.
4
Від вашого настрою безпосередньо залежить те, як швидко збудуться ваші бажання. Тому якщо у вас був важкий день, проведення ритуалу потрібно відкласти до кращих часів.
5
Важливо, щоб формулювання бажання була позитивною. Не кажіть "Не хочу мати таку роботу!". Скажіть, чого ви хочете. Наприклад, "Я хочу знайти гарну роботу".
6
Якщо ви хочете привернути у ваше життя відносини, візьміть аркуш паперу і докладно опишіть вашого майбутнього партнера. Напишіть всі якості, які він повинен мати.
7
Закрийте очі і почніть представляти своє бажання так, як ніби воно вже збулося. Відчуйте щастя. Уявляйте не тільки у вигляді образів, важливі і емоції. Коли закінчите візуалізацію, просто відпустіть потік своїх думок.
8
Якщо ви будете просто лежати і фантазувати, то навряд чи щось станеться. Дійте. Робіть кроки назустріч своїй мрії. Не відступайте - все у ваших руках!