Правильна канцелярія: Як вибрати.

Здавалося б, що це все дрібниці, але ж вони спрощують наше життя. А особливо життя першачків. Тому, щоб полегшити їм перші труднощі навчання, необхідно підібрати правильну канцелярію, таку як: ручка, олівець, зошит, фломастери, точилка, ластик, ножиці і клей.
Інструкція
1
Для першокласника краще всього вибирати пір'яну ручку. Завдяки їй у нього буде успішно розвиватися каліграфія, і він не буде писати, немов курка лапой.Еслі малюк буде писати не зовсім розбірливо, хотя..ето може стосуватися не тільки малюків, то дану ситуацію врятує спеціальна важка ручка з балансіровкой.Тем, хто відноситься до нечупара, краще всього вибирати ручки з швидковисихаючими чорнилом.
2
Олівець слід вибирати зручний, а зручний це тригранний і прогумований. Від грифеля теж багато що залежить, тому він повинен бути м'яким. Зрозуміти, що це саме він неважко. Він позначається буквою B або BH.
3
Не зовсім приємно писати, коли ручка не пише. Це може бути не через те, що ручка погана, а через те, що ви купили неправильну зошит. Якісну можна визначити за кольором. Він повинен бути не сліпучо білим, а просто білим. Також помацайте її на дотик. Якщо трохи шорстка, то це правильний вибір.
4
Фломастери і маркери найкраще купувати такі, які практично не мають запаху або зовсім без нього. Найкращим вибором будуть такі, які не висихають навіть якщо ви забули їх закрити кришкою. Ще це можна назвати з «захистом від склерозу».
5
При покупці ножиць перевірте, що вони взагалі ріжуть. І вибирайте такі, які з тупими кінчиками, щоб дитина не порізався.
6
Не варто купувати новомодні електричні точила. Таких вашій дитині надовго не вистачить. Найоптимальнішим вибором буде механічна з цангові ножем. Якщо хочете таку, щоб прослужила дуже довго, то вибір впаде на стаціонарну точилку. Повірте, її вистачить на дуже довгий час.
7
Клей ПВА - найкращий друг вашої дитини. Він безпечний, на відміну від, на перший погляд, зручного клею-олівця, який зроблений на силікатної основі.
8
Найкращий ластик з каучуку. Колір так званої Стерки повинен бути неодмінно білим. Кольорові можуть забарвлювати поверхню паперу. Але, а найкраще запитайте у продавця саме такий, який вам треба, так як для того, щоб стирати, наприклад, ручку, потрібен вже зовсім інший ластик. Вибір за вами.