Ким можна працювати підлітку ?

Давно хочете придбати телефон або нові туфлі, а батьків просити незручно? У вас є шанс самостійно заробити на свою мрію. Вибирайте роботу не тільки заради грошей, які ви зможете отримати, але і з урахуванням своїх талантів та інтересів.
Інструкція
1
Робота курьеромЕто дуже захоплююча і цікава робота. У вас є шанс добре вивчити власний місто, дізнатися про раніше невідомі місцях. А ще ви зможете поліпшити фігуру, адже проходити кожен день по кілька кілометрів - це чудова спортивна тренування.
2
Робота промоутеромЕта робота для тих, хто вміє спілкуватися з людьми, запевняти їх у своїй правоті. Але майте на увазі, що для роботи промоутером на акціях, пов'язаних з їжею, може знадобитися санітарна книжка.
3
Робота нянейВ США цей тип роботи користується найбільшою популярністю. Спробуйте і ви! Якщо спілкування з дітьми для вас радість, вважайте, що робота ваша.
4
Робота репетіторомЕслі ви сильні з яких-небудь шкільних предметів, ви зможете знайти роботу репетитора молодшого школяра. Безумовно, це буде важко, але якщо ви ладите з дітьми, це заняття може принести багато радості.
5
Робота в кафеМногіе кафе беруть школярів на роботу. Вибирайте найбільш близьке до вашого будинку заклад і остерігайтеся місць, де вечорами бувають гучні компанії.
Зверніть увагу
1. Неповнолітнім не можна працювати в небезпечних умовах і на роботах, які заподіюють шкоду здоров'ю й моральному развітію.2. Неповнолітнім не можна встановлювати випробувальний срок.3. Неповнолітні не повинні працювати більше 24 годин на тиждень і більше 5 годин на день.