Як підключити ноутбук до телевізора. Як зробити wifi антену.

Кожному власнику ноутбука, хто хоч раз намагався розгледіти деталі того, що відбувається в улюбленій кінокартині на невеликому екрані свого компактного помічника, напевно не раз траплялося поглядати в бік шірокофроматной панелі телевізора і думати про себе - «от якби вивести картинку на ТБ. .. »Але ж підключити ноутбук до телевізора і користуватися ним як другим монітором цілком можливо, і це не вимагає спеціальних знань або навичок. Адже як правило, відеокарта ноутбука вже готова до підключення другого монітора, і залишається лише «навчити» її сприймати телевізор як такого.
  1. Розгляньте роз'єми, які маються на ноутбуці і на телевізорі. Це можуть бути VGA (D-Sub) (дає найбільш високу якість зображення), RCA (штекери типу «тюльпан», дозволять отримати зображення не блискучого якості, що компенсується універсальністю і широким поширенням інтерфейсу), S-Video (мається на більшості відеокарт) , DVI, HDMI (нове покоління інтерфейсів). Якщо виявиться, що типи роз'ємів збігаються, то залишається лише знайти відповідний провід (великий вибір є в гіпермаркетах побутової електроніки та відповідних відділах універсальних гіпермаркетів). Подальше підключення нічим не відрізняється від підключення другого монітора, тобто швидше за все після з'єднання роз'ємів проводом на телевізорі одразу з'явиться зображення з ноутбука.
  2. Якщо ви хочете підключити ноутбук до телевізора, не сучасного цифрового, а аналогового типу (як правило, це ЕПТ -телевізори), то задовільної якості картинки для роботи з текстом домогтися навряд чи вдасться, однак для перегляду відео та ігор якість буде більш-менш задовільним. Враховуючи якість сучасних цифрових телевізорів (LCD, плазмові та проекційні телевізори), а також зниження цін на них (що особливо стосується моделей з невеликою діагоналлю), для постійної спільної роботи ноутбука і телевізора має сенс розглянути можливість придбання цифрової моделі.
  3. Проблеми при виведенні зображення на телевізор можуть бути пов'язані із занадто високими параметрами дозволу і, особливо, частоти оновлення зображення, задаються відеокартою. Спробуйте знизити ці параметри (розділ «Екран» Панелі управління ноутбука).