Головні помилки підприємців.

Більшість підприємців робить одні й ті ж помилки, що призводять до краху їхнього бізнесу. За статистикою 90% підприємств закриваються, не пропрацювавши і року. Представляємо вам 8 головних помилок початківців підприємців.
Інструкція
1
Відсутність турботи про клієнта. Встаньте на місце покупця і подумайте, з якими проблемами він може зіткнутися? Клієнт, засмучений незручним часом доставки або відсутністю пакета для товару, не захоче більше до вас обращаться.Дайте клієнту те, чого він від вас не очікує, і він з радістю зробить повторне замовлення, а може і порекомендує вас друзям.
2
Відсутність реклами. Серйозна помилка підприємців полягає в тому, що вони вважають, ніби успіх бізнесу залежить від товару. Абсолютно неважливо, чим ви торгуєте, носками або який-небудь популярної новинкою. Немає реклами - немає кліентов.Еслі у вас немає грошей на рекламу, розмістіть інформацію про свою компанію в соціальних мережах, розкажіть про неї друзям і родичам. Останнім часом великою популярністю користуються великі дошки оголошень, наприклад, AVITO, розмістіть там інформацію про свою продукцію. І, звичайно, створіть сайт, щоб вас можна було знайти в інтернеті.
3
Негативне ставлення до нових ідей. Пам'ятайте, в нашому світі виживають лише ті, хто може пристосуватися до постійно мінливих умов жізні.Но бійтеся застосовувати нові ідеї, адже від них залежить майбутнє вашого бізнесу. Наприклад, не обов'язково купувати для свого маленького офісу АТС (телефонну станцію), краще візьміть в оренду віртуальну АТС - це зручніше, надійніше і дешевле.У вас працює 10 співробітників, яким потрібний MS Office? Візьміть його в оренду (MS Office 365), проблема буде вирішена лише за 500 рублів в месяц.Ізмененіе мислення - найскладніший, але і найважливіший етап, який вам потрібно пройти, щоб зробити свій бізнес успішним. У цьому вам можуть допомогти книги таких відомих людей, Як Роберт Кіосакі, Майл Делл, Дональд Трамп і т.д.
4
Економія на фахівцях. Деякі завдання (ведення бухгалтерії, покупка готового бізнесу тощо) дуже складно вирішити без допомоги фахівця. Так, доведеться витратити більше грошей, але результатом буде не тільки рішення проблеми, але й одержання цінного досвіду в невідомої вам сфері деятельності.Важной помилкою індивідуальних підприємців є бажання розібратися в бухгалтерських питаннях без допомоги професіонала. Ви повинні розуміти, що грамотний бухгалтер не тільки навчить вас правильно платити податки, але і допоможе вам їх сократіть.Еслі у вас проблеми з грошима, використовуйте онлайн-бухгалтерію, наприклад, Ельбу або Моя справа. Всього за 1000 рублів в місяць ви отримаєте повноцінного бухгалтера, який не тільки відповість на будь-які питання, але і допоможе вам правильно заповнити всі документи під час віддаленого підключення до комп'ютера.
5
Відсутність автоматизації. Компанія - це місце, де для кожної справи є свій працівник. Доставкою товарів займається кур'єр, дзвінки приймає менеджер, юридичні питання вирішує юрист. Одинаки, що намагаються зробити все самостійно, грузнуть в рутинній роботі і гроблять не тільки бізнес, а й своє здоровье.Не можете найняти співробітників? Скористайтеся аутсорсинговими компаніями. Багато кур'єрські служби крім доставки пропонують послуги віртуального менеджера, складського зберігання, управління інтернет-магазином і т.д.
6
Швидке вилучення прибутку. Велика частина виручки (від 50%) повинна переходити в оборот компанії, щоб забезпечити її повноцінний рост.Когда у вас в руках опиняються зайві 3-4 тисячі рублів, відразу виникає бажання їх витратити. Захистите себе від цього, використовуючи один хитрий прийом - купіть гаманець або конверт і складайте в нього гроші, призначені для бізнесу. Вам буде емоційно важко взяти гроші з цього гаманця, знаючи, що вони належать не вам, а вашому бізнесу.
7
Занадто швидка реєстрація. Не поспішайте реєструватися як ІП, поки не переконаєтеся, що бізнес приносить стабільний дохід. В іншому випадку страхові внески стануть неприємною добавкою до ваших збитків.
8
Відсутність завзятості. Це головна помилка початківців підприємців. Більшість компаній закриваються лише через те, що їх власники занадто швидко відмовилися від борьби.Помніте, бізнес - це безперервна боротьба. І не тільки з проблемами, але і з самим собою. Будьте непохитні у своїх прагненнях і вас неминуче наздожене успіх.