5 способів зігрітися.

Зовсім скоро в наші будинки прийде сувора красуня Зима. Російська Зимушка не тільки радує нас снігами і багряним рум'янцем на щоках, а й змушує утеплювати свої помешкання. З задоволення зігріємо наші тіла і душі в люті холоди.
Вам знадобиться
  • Чай, мед, лимон, імбир/кардамон/гвоздика/кориця/мускатний горіх.
  • Молоко, масло чорного перцю.
  • Вовняні речі, декор/аксесуари/одяг червоного кольору.
Інструкція
1
Пий чай - задоволення отримуй! Дійсно, чашка гарячого, ароматного чаю допоможе зігрітися в будь-який мороз. Додаємо в напій мед, лимон або які-небудь прянощі. Підійде: імбир, кардамон, гвоздика, кориця і мускатний горіх. Саме ці збуджуючі солодкі прянощі володіють найбільшим зігріваючим ефектом, до того ж дуже приємні на смак. А який аромат! Навіть просто солодкий чай здатний допомогти організму відчути прилив тепла - цукор подовжує зігріваючу дію за рахунок вуглеводів, якими насичується кров.
2
Пар кісток НЕ ломіт.Согреться допоможе вода температури не менше 38 градусів, але якщо додати у воду 5 крапель масла чорного перцю і половину склянки молока можна збільшити гріючий ефект в три-чотири рази. Дія разогревающих ефірних масел допомагає довго зберігати тепло і відновлює нормальний температурний баланс. Теплі ванни мають не тільки практичне значення, але і служать хорошим антидепресантом. Під час ранкової ванни організм відходить від сну, під час вечірньо - до нього готується.
3
Бережи ніс у великий мороз.Утеплять вовняними речами варто найчутливіші до холоду частини тіла - своєрідні тупики, труднодосягаемимі для припливу крові: руки, ноги, вуха і ніс. А якщо носочки і шарфик матимуть веселий малюнок, то крім температури ви підвищите собі і настрій! Шерсть - один з найтепліших матеріалів тому, що у шерстяного волокна є чудова властивість - луската будова поверхні волокон. Волозі складно пробратися між лусочками, так само як складно пробратися під черепицю даху будинку. Зате повітря легко пробирається в простір між ворсинками і створює додаткову перешкоду від'їжджаючому від тіла теплу.
4
На смак і колір товариша нет.Пледа, обігрівача недостатньо? Зігрітися можна ... очима! Король візуального відігрівання Червоний Колір. Червоні подушки, вогняні штори або яскраво-червона ваза на столі створять видимість теплових спалахів. Вибирайте одяг «гарячих» відтінків: колір, звичайно, не зігріє, але створить ілюзію тепла. Психологи стверджують, що якщо людина буде одягатися в червоний, оранжевий або жовтий кольори, він буде відчувати психологічний і тим часом фізіологічні тепло.
5
взапас повітрям не надихаєшся. Намагайтеся дихати повільно. Техніка проста: потрібно повільно набрати повітря в легені і в 5 етапів швидко його видихнути. Такий прийом заспокоює нервову систему і організму легше пристосуватися до холоду: через хвилину стане жарко. Коли розмірене дихання не допомагає, варто спробувати вдихати двома ніздрями, а видихати через одну, затискаючи другу. Йоги називають це пранаями - хороший спосіб зігрітися взимку.
Зверніть увагу
Варто тільки вчасно тепло одягнутися або випити чашку гарячого чаю - і будь-яка застуда мине ваш будинок. Головне - не втратити зимового настрою і пам'ятати: пар кісток не ломить!
Корисна порада
Прислухатися до себе і свого тіла ніколи не пізно. Визначивши крайнє значення термометра для свого "замерзання" можна навчитися підтримувати оптимальну температуру в будинку.