Один з найпростіших способів нарізати диню: інструкція.

Є кілька різних способів нарізати дині. Типовий і стандартний спосіб - нарізати скибочками. Однак ми розглянемо інший спосіб, кращий з точки зору практичності та зберігання в холодильнику, а також можливості швидкого перекусу, що важливо, адже стандартний спосіб нарізки представляє собою часом цілий ритуал і займає досить багато часу.
Вам знадобиться
  • Диня;
  • Обробна дошка;
  • Ніж для нарізки;
  • Контейнер або красиве блюдо, яке стане прикрасою Вашого столу.
Інструкція
1
Добре промиваємо диню і, використовуючи обробну дошку і ніж, відрізаємо кінці дині з двох сторін, як показано на фото.Предпочтітельно, щоб ніж був гострим. У такому випадку соку на вашій обробній дошці буде не так багато, а він залишиться в нарізаних шматочках.
2
Потім, відрізаємо кірку дині від краю. Переконайтеся, що ріжете якомога ближче до краю, так як ми хочемо щоб дині було більше, ніж відходів від нее.Такім чином очищаємо всю поверхню дині і переходимо до наступного кроку.
3
Розрізаємо диню навпіл і прибираємо насіння. У цьому випадку зручніше використовувати ложку. Це заощадить ваш час і менше зашкодить поверхню дині.
4
Тепер необхідно перевернути половинки на обробній дошці і нарізати з них кубики, як якщо б ви нарізали, наприклад тикву.Может бути в процесі у вас виникне ідея нарізати додатково скибочки інших фруктів, зробивши фруктове асорті для подачі на стіл. Хороше поєднання диня має з персиком, грушею, полуницею, малиною та іншими солодкими ягодами.
5
Перекладіть скибочки дині в підготовлену посуду.Прі подачі на стіл страву можна також прикрасити зеленими листочками м'яти або меліси. А якщо диня залишиться після застілля, ви легко зможете закрити її і прибрати в холодильник до наступного перекуса.Здоровья вам і приємного апетиту!