Як приготувати манну кашу без грудочок. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Мрія будь-якої дитини - манна каша без грудочок. Здавалося б, чого вже простіше - зварити манку? Але коли справа доходить до самого процесу, багато батьків не справляються - і в манній каші з'являються жахливі несмачні грудки. Природно, діти таку кашу не їдять або їдять через силу. Але ж можна зробити манку будь-яким блюдом дитини! Рецепт манної каші без грудочок простий.
Інструкція
1
Варити манну кашу потрібно в невеликій ємності, чотири «дитячі» або дві «дорослі» порції - це максимум. Намагайтеся, щоб каструля або ківш були емальованими.
2
Варити манну крупу слід у суміші води і молока 1: 1 або 1: 2. Якщо готувати манну кашу тільки на молоці, великий шанс, що вона загусне. Краще злегка розбавити.
3
Додавати сіль і цукор в молоко слід заздалегідь, як тільки воно закипить.
4
Манну крупу потрібно додавати в кипляче молоко, сипати її з пакету тонкою цівкою, при цьому постійно помішуючи суміш. Багато манки додавати не слід, виходите з кількості півсклянки на літр води або молока.
5
Тепер потрібно дочекатися, поки молоко закипить вдруге. При цьому весь час потрібно заважати кашу.
6
Коли молоко закипить знову, вимикайте газ і прибирайте ємність з кашею з плити. Додайте в кашу трохи вершкового масла. Коли воно розтане, можна розкладати манну кашу без грудочок по тарілках. Тепер, коли ви все зробили правильно, манна каша не загусне і не придбає грудочки, навіть якщо її не заважати.