Як зробити подарунок для тих, хто любить готувати.

Хтось із ваших близьких шалено любить готувати? Це відмінно, адже таке хобі приносить оточуючим лише приємні емоції. Але що ж вибрати в якості подарунка починаючому шеф-кухарю? Такій людині сподобається все, що пов'язано з його захопленням.
Інструкція
1
Зверніть увагу на посуд в кухні людини, якій ви бажаєте зробити подарунок. Може бути, якісь речі занадто зношені або вимагає серйозних зусиль для роботи.
2
Якщо ви теж любите готувати, то є хороший шанс поділитися вашому фірмовим блюдом. Пропоную приготувати його з вашим другом, якщо у вас є на це час. Особливо цінно, якщо рецепт включає в себе унікальні методи. Створіть невеликий подарунковий сертифікат для такого подарунка.
3
Ви можете подарувати нові і незвичайні інгредієнти, які, можливо, трохи дорожче інших. Наприклад, ви можете купити Гімалайську рожеву сіль, яку Ващ друг, швидше за все, навіть і не пробував. Також можна подарувати макаронні вироби ручної роботи.
4
Поділіться своїм власним творінням: варенням, домашнім пирогом, джемом. Це чудові подарунки.
5
Разом відвідайте хороший ресторан, які користується великою популярністю.
6
Можна подарувати кухонні ножи. Хороші ножи необхідні в домашньому господарстві. Але не всіх може влаштувати такий подарунок.
7
Подаруйте подарунковий сертифікат в місцевому продуктовому магазині.
8
Ще одна хороша ідея - подарувати сертифікат на кулінарні майстер-класи в магазині або ресторані.
9
Подаруйте рослина для прикраси інтер'єру кухні.
10
Розгляньте варіант такого подарунка, як культурна посуд: палички для їжі, суші-ролики.
11
Купуйте йому/їй куховарську книгу. Може бути ваш друг зможе зробити блюдо по новому екзотичному рецептом, який знайде в цій книзі.
12
Подаруйте електричні прилади, які спрощують приготування. Це може бути, тостер, міксер, вафельница. Такий подарунок завжди потрібен на кухні.
13
Запропонуйте одному абонімент на курси в кухонні школу.
14
Якщо ваш друг любить займатися випічкою, то можна подарувати силіконові формочки для кексів або тортів.
15
Можна подарувати спеціальний халат і шапочку для домашнього шеф-кухаря.