Як просто швидко схуднути на короткий час.

Залишилося всього кілька днів до корпоративної вечірки або іншого святкування, де хотілося б покрасуватися в своєму раптом став тісним вбранні? Не біда! Є пара способів швидко скинути вагу на короткий проміжок часу. Якраз щоб показати себе у всій красі і відірватися на повну котушку.
Вам знадобиться
  • - відмова від солі і солесодержащих продуктів
  • - відмова від цукру і цукровмісних продуктів
  • - трохи більше фізичної активності, ніж зазвичай
Інструкція
1
Якщо свято через день, а на тілі до 3 зайвих кг, то вам може допомогти сухе голоданіе.От світанку до світанку. Ні їсти, ні пити, ні приймати ванну. Взагалі, контакти з водою мінімізувати до предела.Желательно провести цей день в активному русі. Чим більше зайву вагу, тим більше піде води з тіла, а значить, більше схуднуть форми.
2
Коли до вечірки є кілька днів, а голодувати не хочеться, швидко схуднути вам дозволить відмову від солі і цукру і їх містять продуктов.1. Сіль затримується в організмі і дозволяє клітинам накопичувати воду в більшій кількості, ніж їм це потрібно. Якщо відмовитися від солі на деякий час, зайва вага у вигляді води швидко покине організм. Але ця вага так само швидко повернеться, як тільки ви знову почнете є соль.2. Цукор блокує очистку організму. І якщо ви хочете швидко схуднути, від нього вам теж доведеться відмовитися на время.3. Фізичну активність, звичайно ж, ніхто не відміняв, але і не варто виснажувати себя.Подобние дії можуть дозволити схуднути до 8 кг за неделю.Что ж тоді є? Сирі, варені, печені овочі і фрукти, горіхи, насіннячка, зелень.Когда і як краще їсти? - Свіжі фрукти на сніданок; - Приготовлені фрукти/овочі + зелень/горіхи або насіння в обід; - Свіжі овочі + зелень/горіхи або насіння на вечерю.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, у всіх ваших діях має бути присутнім здоровий глузд.
Корисна порада
- Виробивши звичку не їсти після 18:00, можна позбутися від накопичення зайвих кілограмів в дальнейшем.- Якщо дуже хочеться їсти між основними прийомами їжі, краще з'їсти солодкий фрукт: він на час притупить голод і не принесе надлишків тілу. - Якщо дуже хочеться солодкого, то краще з'їсти фініки, сушений інжир або родзинки. Ці ягоди дуже сладкіе.- Не варто переборщувати з горіхами, особливо на ночь.- Яблука краще всього їсти натщесерце. При змішуванні з іншими продуктами вони викликають в кишечнику здуття.