Як налаштувати правильно мікрофон.

Відомі випадки, коли при покупці мікрофон справно працює, але при підключенні до домашнього комп'ютера - ні. Швидше за все, проблема не в мікрофон е, а в його налаштуваннях. Для того, щоб змусити його працювати, необхідно налаштувати мікрофон , змінивши системні настройки вашої звукової карти.
Вам знадобиться
  • Мікрофон, звукова карта, драйвер звукової карти.
Інструкція
1
Перш за все, переконайтеся, що у вас встановлені актуальні версії звукового драйвера. Для цього необхідно звернутися до мережі інтернет. Закачайте найновіший драйвер для вашої звукової карти. Після установки драйвера перезавантажте свій комп'ютер. Перезавантажили, а звук так і не з'явився.
2
Запустіть мікшер. Зробити це можна таким способом: натисніть меню «Пуск» - «Панель управління» - «Звуки і аудіопристрої». У вікні, перейдіть на вкладку "Гучність" - натисніть кнопку «Додатково» в блоці «Гучність мікшера». Більш швидкий запуск можна здійснити подвійним натисканням лівої кнопки миші по значку динаміка в треї (поряд з годинником). У вікні, знайдіть «Мікрофон». Якщо його немає, то можна додати натисканням на меню «Параметри» - пункт «Властивості» - поставте галочку напроти пункту «Мікрофон». Після цього у вікні мікшера з'явиться мікрофон . Приберіть позначку «Вимк», якщо така є. Як правило, після цього будь-який робочий мікрофон має бути чутно в колонках комп'ютера.
3
Залишається тільки довести настройку до кінця. У вікні мікшера, поруч з елементом «Мікрофон», знаходиться кнопка «Додатково». Натисніть цю кнопку. Відкриється віконце, в якому можна встановити додаткову опцію «+20 dB». Ця опція дозволить мікрофон у бути більш чутливим.
4
Якщо ви зробили всі зміни в настройках, як було описано вище, але при використанні програми Skype співрозмовник вас не чує, отже, варто змінити налаштування самої програми. В настройках, як правило, замість порту мікрофон а вказано порт TV-тюнера або іншого аудіопристрою. Замініть вихідне значення на мікрофон .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P-OdCPBRTGw