Як повноцінно спати.

В результаті проведених досліджень з'ясувалося, що повноцінно відпочити під час нічного сну вдається лише четвертої частини населення планети. Інші страждають від постійного недосипання, мучаться безсонням, що позначається на їхньому зовнішньому вигляді і працездатності.
Щоб добре висипатися, потрібно дотримуватися правильного режиму дня, а також позбутися від чинників, що порушують якість сну.

Найчастіше винуватицею поганого сну є подушка. Тому уважніше ставитеся до її вибору: наповнювач, жорсткість і висота подушки мають неабиякий вплив на наш відпочинок.

Для повноцінного нічного відпочинку важлива температура в кімнаті. Вона повинна складати 18-20 градусів. В жаркому або дуже холодному приміщенні організм буде відчувати дискомфорт, почне активізувати захисні сили на його подолання.

Занадто яскраве світло не дозволяє висипатися. Бажано спати в повній темряві, з щільно запнутими шторами, тільки в цьому випадку наш організм відновлюється після денного неспання.

Надто накрохмалена постіль здатна доставити масу незручностей. Слідкуйте, щоб постільна білизна була приємним на дотик, не мало сильно вираженого запаху миючих засобів.

Нестача кисню теж може порушувати сон. Провітрюйте спальну кімнату за годину до сну і по можливості залишайте на ніч кватирку відкритою.

Приділяйте більше уваги підготовці до сну, тоді ваш відпочинок буде повноцінним, а ранок добрим.