Як навчитися керувати людьми. Як впливати на підсвідомість.

Найчастіше нам необхідно переконати людей у тому, щоб вони вчинили будь-які конкретні дії, інакше кажучи, нам необхідно ними управляти. Для цього, звичайно, достатньо мати високий соціальний статус, яке положення, але в разі, якщо ви опиняєтеся наодинці з людиною, рівним вам, необхідно його переконати. Навчитися управляти людьми можна тільки в тому випадку, якщо ви зможете переконати людину, рівного вам.
Інструкція
1
Слухайте людини, яку вам необхідно переконати в чому-небудь. Виділіть його манеру говорити і висловлюватися. Його словниковий запас, який він передає вам - безцінне зброю проти нього ж самого, а випадково упущене слово може стати досить вагомим аргументом як в суперечці, так і в переконанні.
2
Здійсніть підстроювання - прийміть позу, дзеркальну, або схожу на позу співрозмовника, і синхронізуйте дихання, або жести з його диханням і жестами. Це допоможе вам підсвідомо викликати у нього непротивлення вашим доводам, адже на рівні підсвідомості ви будете його копіювати.
3
Виявіть його слабкі сторони і слова-паразити, за рахунок яких можна виявити його невпевненість у певних словах. Використовуйте уточнення для того, щоб заплутати вашого опонента, при цьому не допускайте прямої конфронтації особисто вас. Плюсом буде якщо ваша розмова відбуватиметься на публіки - тиск інших людей на вашого співрозмовника допоможе вам розвивати ситуацію в ту сторону, яка зручна вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cOumGBKpfbo
Корисна порада
Не використовуйте пряме висловлювання - підштовхніть людини усвідомлення необхідності тих чи інших дій, тому як вони є пріоритетними і для нього.
Уміння знаходити з усіма спільну мову і впливати на чужу думку характерно для харизматичних особистостей. Щоб тримати ситуацію під контролем і добиватися потрібного, почніть правильно спілкуватися.

Добийтеся розташування і довіри

Спілкуйтеся на «одній хвилі». Щоб привернути до себе співрозмовника, потрібно враховувати властивості його особистості, темперамент і коло інтересів. В бесіді використовуйте лексику і стиль спілкування вашого партнера, підкресліть спільні риси характеру, хобі та захоплення. Людям подобаються споріднені душі, і вони можуть сприйняти бажання собі подібного як свої собственние.Будьте позитивні й посміхайтеся. Складіть спочатку позитивну думку про себе у вашого співрозмовника. Завжди приємно мати справу з оптимістичною людиною, веселим і життєрадісним. Такий особистості легко прощають недоліки і з радістю сприяють при необходімості.Будьте уважні до оточуючих і проявляйте інтерес до чужих досягнень. Не скупіться на щирі компліменти, підкреслюючи реальні переваги і гідності особистості, від якої чекаєте участі. Кожна людина прагне до довірчим стосунки і бажає отримати визнання оточуючих. Приємно усвідомлювати, що особисті заслуги не залишилися непоміченими. Оцінюйте позитивні риси, підкреслюйте чужу винятковість і вам від душі постараються допомогти.

Використовуйте авторитет і переконливі аргументи

Завойовуйте власний авторитет і прагнете до нових досягнень. Сильні і талановиті особистості викликають повагу, їм важко відмовити. Вдосконалюйтесь як особистість і постійно здобувайте нові знання і навикі.Будьте переконливі в своїй промові, використовуйте беззастережні аргументи. Приводьте думку експертів і перевірені факти. Використовуйте в розмові приклади з життя і досвід успішних людей. Прагнете досягти повної довіри до вашої лічності.Прі прохання, звертайте увагу на доводи, в яких присутня взаємна вигода обох сторін. Створюйте спільні цілі, зміщайте акцент зі своєї вигоди на особисті переваги для тієї людини, від якого чекаєте сприяння. Вчіться мотивувати людей, використовуючи їхні сильні і слабкі сторони. Домагайтеся згоди в малому, поступово переводячи тему до важливої для вас сітуаціі.Всегда майте свою точку зору і не дозволяйте чинити на вас психологічний тиск. Сильний людина здатна розтрощити волю оточуючих своїм характером, життєвими принципами і вірою в свою правоту.Ісключіте зі свідомості співрозмовника можливі труднощі і сумніви. Якщо з вашого прохання очевидно випливають несприятливі для партнера чинники, не сперечайтеся і не приховуйте їх від людини. Погоджуйтеся з думкою вашого опонента, але планомірно виводьте розмову від негативної сторони в позитивне русло. Уявляйте передбачувані мінуси від співпраці як потенціал для зростання в майбутньому і необхідний життєвий досвід.