В Яку спортивну секцію віддати дитину ?

До вибору секції для своєї дитини потрібно підійти серйозно. Щоб зміцнити здоров'я, розширити інтереси вашого малюка, допомогти йому з ранніх років загартувати свій характер, необхідно записати дитину в спортивну секцію, але на яку саме, вирішувати тільки вам самим.
Інструкція
1
На жаль, не всі батьки знають, що вибір спортивного заняття повинен залежати від віку вашого нащадка. Так, у дитини 7-8 років ще можуть бути не зовсім розвинуті деякі системи і навички, такі як дихання, спритність і витривалість. Якщо не вчасно віддати таку дитину в секцію по атлетики або волейболу, можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.
2
Як же підстрахуватися, щоб не зробити помилок? Все дуже просто. Вам треба ознайомитися з видами спорту, які підходять за показниками саме вашій дитині. Рекомендований вік для занять футболом, хокеєм, баскетболом, волейболом і боротьбою - 10-12 років. Для занять боксом - 12-14 років. А от, щоб почати займатися важкою атлетикою, потрібно почекати поки малюку не виповнитися 14-15 років. На уроки художньої гімнастики і плавання можна почати ходити з 7-8 років.
3
Буває й таке, що підліток дуже зайнятий навчанням або за медичними показниками не може серйозно займатися спортом. Як бути в такому випадку? Зверніть увагу вашої дитини на прості фізичні вправи. Це займе всього 15-20 хвилин. У щоденний раціон вправ можуть входити присідання, нахили, біг і ходьба. Все це зміцнить сили і додасть бадьорості.
4
Ще одна порада по цій темі. Якщо ви побачили, що ваша дитина не сильно цікавиться спортом, то не варто приступати до повчальних промов. Може бути, ваша дитина обдарована творчими здібностями, і тоді слід віддати його в художню школу, театральний гурток, в секцію ліплення, орігамі, танців.