Що робити в дощовий день ?

Багато людей зустрічалися з ситуацією, коли за вікном йде дощ і разом з ним починає знижуватися настрій. Така погода не викликає фізичної активності, заважає виконувати різні справи. Але все-таки є кілька простих рішень, чим можна зайнятися в дощовий день.
Інструкція
1
Умілим рукам завжди знайдеться заняття. Можливо, у вас вдома накопичилося чимало справ. Ось і використовуйте похмуру погоду, щоб навести порядок у своєму помешканні. Не потрібно затівати ремонт, просто поставте меблі по-новому, розкладіть яскраві подушки, повісьте нові фіранки.
2
Негода - це відмінний привід скоротати час за веселими захопленнями. Запропонуйте сім'ї або друзям зіграти в карти, нарди або шашки. Пограйте в "міста" або "асоціацію", співайте пісні.
3
Кажуть, що дощ пробуджує у людей творчі здібності. Чи не противитися природі. Займіться вишиванням. Відомо, що дрібні стібки вишівательного шва сприяють зняттю стресу. До того ж ви зможете зробити свій маленький шедевр.
4
Знайдіть гумове взуття і дощовики. Запропонуйте друзям відправитися на прогулянку. Не хочете гуляти? Бігайте по калюжах! Пустуєте! Загалом, відчуйте себе дитиною.
5
Вчіться у японців. У похмурі дні вони складають ікебану. У справу піде все, що у вас під рукою: гілки, квіти, трава. Фантазуйте!
6
Візьміть книгу, яку давно мріяли прочитати. Зараз саме час.
7
Приготуйте щось смачне для всієї родини. Бажано гаряче.