Як зміцнити імунітет восени.

Осінь - найкращий час зміцнити імунітет. І тепло, і рясно, і мотивація особливо сильна - сезон дощів не за горами ... Тому відкладати турботу про здоров'я на потім не варто. Почніть прямо сьогодні.
Їжте свіжі овочі і фрукти в сирому вигляді. Як правило, в цей час продукція вітчизняних виробників максимально свіжа і доступна за ціною. Візьміть за правило супроводжувати калорійні страви (смажений з м'ясом картопля, м'ясні пироги і т.д.) легкими салатами з капустою, помідорами і огірками. Дітей побалуйте солодкими салатами з моркви та яблук, а також фруктовими салатами з додаванням йогурту (бажано домашнього).

Вода - джерело життя, тому пийте більше рідини. 1,5-2 літра води в день - це мінімум.

Не забувайте про ранкової гімнастики. Витратите всього 15 хвилин в день, а енергією наповнитеся «під зав'язку». І ефект приголомшливий! Більше бувайте на свіжому повітрі. Осіннє сонечко не обпікає шкіру, а м'яко гріє. Користь (вітамін D) в наявності (і на обличчі). Прогулянки в лісі і парках теж ніколи не виявляться зайвими. Крім иммуностимуляции, вони подарують вам психологічне розвантаження.

Вечірній душ в цю пору так само необхідний. Він дозволяє зняти напругу, що накопичилася за день. Якщо ж він буде контрастним (тепла і прохолодна вода по черзі), то і для здоров'я користь буде. Тільки не перестарайтеся!

Відмінний спосіб зміцнити імунітет восени - ходити в баню. Головне - не перегрітися і не вчадіти.

Займіть себе. Людина захоплена - людина не тільки цікавий оточуючим, але і більш стійкий до простудних захворювань різного роду. Йому просто ніколи хворіти!

І останнє, скажіть собі - я здоровий, і всією душею повірте в це.