Як накласти фон. чи можна в екселя накласти задній фон.

Якщо ви володієте графічним редактором Paint.Net, тоді накладення фону на фотографію не складе для вас праці. Якщо ж ви не володієте навичками використання функцій цього редактора, тоді ця стаття для вас. Ознайомившись з нею, ви дізнаєтеся, як можна здійснити накладення фону на обличчя людини. Можна зробити брутального чоловіка або тропічну жінку, все залежить від вашої фантазії.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Paint.Net, фотографія людини (портрет), картинка фону.
Інструкція
1
Встановіть дану програму. Установка відніме всього пару хвилин, т.к. дистрибутив програми дуже малий. Запустіть програму.
2
Відкрийте фотографію дівчини або молодої людини.
3
Для додавання фону до цієї фотографії відкрийте файл фону. Натисніть Ctrl + A (виділити все) і Ctrl + C (скопіювати). Перейдіть до вашої фотографії - натисніть меню «Правка» - пункт «Вставити як новий шар».
4
Для картинки з фоном необхідно встановити більшу прозорість. Натисніть меню «Регулювання» - пункт «Прозорість» (Transparency). У вікні, просуньте повзунок до значення в 150 одиниць. Це робиться для того, щоб побачити фотографію через текстуру фону. Для очищення зайвих фрагментів фону, скористайтеся інструментом «Гумка».
5
Далі нам буде потрібно додатковий ефект - «Згладжування - AA's Asistant». Його необхідно встановити, заздалегідь закачавши з мережі итернет.
6
Далі скористайтеся інструментом «Градієнт кругової» - він дозволить округлити текстуру фону.
7
Скопіюйте шар з фоном натисканням кнопку «Дублювати» на панелі шарів. Копію цього шару необхідно перефарбувати в інший колір. Для виконання цієї операції є купа ефектів і доповнень. Скористайтеся ефектом «Single Hue - Один тон».
8
За допомогою інструмента "Градієнт лінійний» додамо прозорість новому шару.