Як правильно вибрати бейсболку.

Бейсболки стають дуже популярними, так як це і стильний головний убір, і захист від палючого сонця, а іноді навіть і від лютих морозів. Існує дуже багато всіляких фірм по створенню даного головного убору, але яку ж бейсболку слід вибрати, щоб і сиділа добре і ціна була доступною?
Інструкція
1
Ну, перш за все не слід плутати кепку і бейсболку. Це зовсім різні головні убори. Друге створено американцями і відмінно сидить на голові, а також буває різної спрямованості, тобто, наприклад, від реперських до гламурних. Ну, а перше, тобто кепка, вірніше кепі, це неглибока кашкет з прямим козирком, яку носили російські солдати в 19 столітті. В кінці 20 століття вони знову почали вироблятися, але тільки колишньої популярністю вже не користувалися. На жаль, кепі зараз практично вийшли з продажу. І помилково бейсболки взяли їх назва на себе.
2
Існує декілька видів бейсболок. Шестікліневие відмінно сидять на голові, але пятікліневие більш популярні, так як малюнок на такий головний убір нанести легше. І ще один вид бейсболок - це зимові. В них є спеціальні вставки, завдяки яким вуха знаходяться в теплі.
3
У бейсболок є 4 розміру. Перший - S/M, тобто маленький-середній (52-57 сантиметрів), другий - M/L, середній-великий (57-61 сантиметр), третій - L/XL, великий-дуже великий (61-64 сантиметри) , четвертий - One Size Fits All, універсальний (54-62 сантиметра).
4
Звичайно, багато хто воліє натуральні тканини. Але такі бейсболки будуть носитися не дуже довго, так як натуральні матеріали швидко брудняться, та й до того ж сідають після прання. Найоптимальнішим варіантом є така бейсболка, яка зроблена з суміші натуральних тканин і синтетичних. Тільки врахуйте, що другого не повинно бути більше 5 відсотків.
5
Козирок у даного головного убору теж потрібно правильно вибирати. Зробити це нескладно. Потрібно просто-напросто визначитися з тим, де і коли будете одягати вашу бейсболку. Якщо, наприклад, їздити на велосипеді, то козирок повинен бути прямим і не занадто довгим, щоб не загороджувати вам огляд.
6
Зверніть увагу на те, чи є в бейсболці вологопоглинаючі прошивка. Її наявність обов'язкова, так як вона допоможе захистити головний убір від солоних розлучень, а шкіру - від перегрівання.
7
Люверси також повинні бути присутніми. Вони допомагають шкірі голови провітрюватися, тобто призначені для вентиляції. Найкраще, щоб вони були металевими, так як пластмасові не надійні.
8
Регулювання на бейсболках буває різною. Самі недовговічні - це гумка і липучка. Перше розтягується, а друге забруднюється. Якщо хочете, щоб даний головний убір прослужив вам не один сезон, то вибирайте регулювання з пластику або з металу. Вибір за вами.
Корисна порада
Якщо вирішили придбати бейсболку, то найкраще купуйте їх декілька штук, так як одна не підійде під весь гардероб.