Як використовувати воду екологічно.

Як економити воду вдома? В даний час все частіше йдеться про екологічний спосіб життя. І хоча давно відомо, що ми повинні жити у злагоді з природою, але немає сумнівів у тому, що екологія в широкому сенсі сьогодні переживає свій розквіт. Чому? Та просто тому, що бути екологічно освіченим означає бути в "тренді". Ну добре, скажете ви, напевно: "Я хочу бути екологічним, я хочу змінити світ на краще! Але як?". Саме про це ви й довідаєтеся із серії порад, що стосуються екологічного способу життя. Зміни краще починати з себе і навколишнього середовища, в якій ви живете. У цій консультації ви дізнаєтеся, як простими засобами ви можете навчитися використовувати екологічно воду.
Інструкція
1
Замість тривалого купання у ванні (при цьому часто додаючи воду, щоб вона не була занадто холодною) прийміть швидкий душ, що дозволяє, до того ж, краще регулювати зміну температури потоків води. Душ - це не тільки екологічно, але і більш продуктивно, а також допомагає гартувати організм і покращує циркуляцію крові.
2
Чистіть зуби, а вода ллється з крана? Припиніть! Чистячи зуби два рази в день по дві хвилини при відкритому крані, можна витратити в рік приблизно 10000 літрів води. А якщо налити води в чашку? Те виллєте тільки приблизно 200 літрів. Якщо припустити, що ми маємо справу з сім'єю з 4 осіб, то можна заощадити 40 000 літрів на рік!
3
Маєте на будинку багато квітів? Для їх поливу замість води з крана, використовуйте воду, в якій раніше варилися овочі або яйця, милися фрукти, м'ясо, риба ... Таким чином, ви не тільки економите воду, а й надасте своїм рослинам необхідні мікроелементи.
4
Контролюйте стан системи водопостачання в квартирі. Як це зробити? Не потрібно відразу кликати фахівців. Просто лягаючи спати запишіть стан лічильника і те ж саме зробіть вранці відразу ж після пробудження. Якщо ви помітите відмінності, то, швидше за все, у вас є десь витік. Знайдіть причину, і постарайтеся якомога швидше її виправити.
5
Змонтуйте на кранах спеціальні насадки, які виконують аерацію води, оптично збільшуючи її потік. Так само діють спеціальні навушники, душові, які трохи коштують, але дозволяють заощадити від 15% до 50% споживаної води.
6
Якщо ще у вас в будинку немає лічильника використання води - обов'язково встановіть його! Ви будете мати можливість контролювати кількість споживаної у вашій квартирі води, і тим самим збільшите своє екологічну свідомість.