14 ідей, які допоможуть жити, а не існувати.

У жаль, дуже багато людей проживають життя даремно, а все тому, що живуть вони за інерцією. Іншими словами, як іде, так і йде. На перший погляд це здається звичайним і цілком навіть нормальним. Варто лише озирнутися, і ви відразу зрозумієте, що життя прожите даремно. Не потрібно її упускати, живіть в повній мірі! Адже це дуже просто.
Інструкція
1
Любов править світом. Це головне в нашому житті. Саме вона робить людину людиною. Любіть ваших близьких, любите весь навколишній світ!
2
Природа. Адже вона така прекрасна. Її потрібно лише зрозуміти і відчути. Не сидіть вдома за комп'ютером, бувайте частіше на свіжому повітрі і насолоджуйтеся всім тим, що подарувала нам природа.
3
Навчіться цінувати їжу. Коли їсте, то думайте тільки про їжу і насолоджуйтеся її смаком і ароматом. Їжте поволі, вас ніхто нікуди не квапить. Вживайте в їжу якомога більше фруктів і овочів.
4
Прокидайтеся рано вранці, зустрічаючи з посмішкою новий день. Скажіть собі, що ви ніколи не дозволите упустити такий прекрасний день!
5
Як не дивно, але хвилювання теж наповнює наше життя. Подумайте про те, що вас більше всього на світі хвилює і неодмінно дотримуйтесь цього. Життя перетвориться на захоплюючу пригоду.
6
Подумайте і визначитеся з тим, що вам дійсно важливо і цікаво в цьому житті. Знайдіть своє покликання. Наповніть життя змістом. Завжди пам'ятайте, що живемо ми лише один раз. Прагніть до своїх цілей безоглядно і безповоротно.
7
Не дивіться телевізор цілими днями безперервно. Ваш улюблений фільм нікуди не дінеться. Ви завжди зможете подивитися його тоді, коли вам цього захочеться. А ще перестаньте дивитися новини, там занадто багато негативної інформації. Читайте книги.
8
Позитив і гарний настрій - запорука вдалого дня. Постарайтеся замінювати всі свої негативні думки на позитивні. Варто тільки спробувати, а далі це буде робитися саме собою.
9
не закривати від інших людей. Якщо у вас з'явилися які-небудь проблеми, то поділіться з ними близькими людьми. Віддавайте доброту і любов беззастережно.
10
Якщо вас переслідують страхи, то вони постійно будуть заважати повноцінно жити. З ними потрібно боротися, дивлячись прямо їм в очі.
11
Ви страждаєте? Тоді не приховуйте своїх емоцій! Плачте, якщо вам хочеться плакати. Іноді це дуже навіть корисно. Не потрібно постійно будувати з себе сильну людину, якій все ні по чому. Часом, нам це просто необхідно для того, щоб йти вперед з новими силами.
12
Намагайтеся якомога більше спілкуватися з дітьми. Адже ніхто краще не знає, як жити в даний момент, крім них. Вчіться у них щирості.
13
Сміх продовжує життя. І з цим важко не погодитися. Смійтеся від душі до коліків в животі. Це не тільки приємно, але ще й дуже корисно.
14
Пробуйте робити нові і незвичайні речі. Адже на землі так багато всього цікавого! Живіть тут і зараз! Вмійте цінувати життя!