Як налаштувати wifi на ноутбуці. Як налаштувати вай фай.

Бездротовий широкосмуговий доступ до різноманітних мереж отримує все більшого поширення. Уже майже стандартом стала наявність бездротового доступу в інтернет по wifi в кафе і розважальних центрах, wifi-мережі широко використовуються для доступу до корпоративних мереж, дозволяючи економити чималі суми на створенні і підтримці громіздкою павутини проводів, не рідкість wifi і в квартирах і будинках звичайнісіньких користувачів комп'ютерної техніки.

Ситуація спрощується завдяки наявності wifi-модуля в переважній більшості сучасних моделей ноутбуків. Природно, що ставши володарем ноутбука з wifi-модулем, кожен хоче скоріше долучитися до благ технічного прогресу у вигляді доступу до різноманітних бездротових мереж. Однак перш ніж зануритися в пучину бездротового інтернету, необхідно налаштувати wifi на ноутбуці.

  1. В першу чергу необхідно включити wifi-модуль ноутбука. Як правило, для цього призначена одна з клавіш на його клавіатурі, позначена значком антени і працююча в поєднанні з функціональною клавішею Fn. Якщо на корпусі ноутбука є індикатор, позначений таким же значком, то в разі успішного включення wifi-модуля він загориться.
  2. Налаштуйте мережеві параметри ноутбука так, щоб IP-адресу він отримував автоматично. Як правило, цього цілком достатньо для успішного виявлення wifi-мереж і підключення до тих з них, які надають вільний доступ.
  3. Як правило, виявивши доступні wifi-мережі, операційна система покаже інформацію про них і запропонує до них підключитися. Клацніть по повідомленням, що з'явився в треї, виконайте декілька простих кроків, запропонованих майстром підключення, і ви в мережі.
  4. Якщо при спробі підключитися до бездротової мережі відбувається запит SSID, це означає, що обрана мережа не є загальнодоступною і захищена спеціальним кодом . Отримати доступ до такої мережі, не знаючи коду, неможливо. Однак якщо ви побачили запит SSID, значить, вам вдалося правильно налаштувати налаштувати wifi на ноутбуці. Якщо в списку доступних бездротових мереж кілька пунктів, спробуйте підключитися до інших мереж (можливо, вони виявляться загальнодоступними), або ж придбайте карту доступу до платної мережі, на ній буде вказаний SSID.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZVwi-6KZvHM