Як стати хорошою онукою ?

Якщо вам не вдається знайти спільну мову зі своїми бабусями і дідусями, то потрібно діяти прямо зараз, щоб налагодити і зміцнити ваші відносини. Адже ви пам'ятаєте, як весело було в дитинстві? Як ви любили гостювати у ваших предків, їздити з ними на дачу, читати книги разом? А тепер у вічній поспіху ви не можете навіть на хвилиночку заглядуть до них, разом вибратися на природу, виконати елементарну роботу, яку вони вже не в силах виконувати? Або можете? Ваші відносини знову можуть стати близькими, завдяки простим радам, які представлені нижче.
Інструкція
1
Бабусі й дідусі найбільше потребує не в ліках і Елексири молодості, а у вашій увазі. У вільний час обов'язково гостюєте у них, цікавтеся їхнім життям, здоров'ям, розмовляйте про історичні події, які пам'ятають ваші предки і що вони робили в ті моменти історії. Загалом, питань, про які можна поговорити з дідусем і бабусею, мільйони. Що було модним в їх молодості? Як вони одягалися? Яку косметику використовували? Як готували реферати без Інтернету? Де познайомилися?
2
Минуле - це минуле. А жити все-таки треба сьогоденням. Розкажіть своїм бабусям і дідусям про сучасну реальності. Можна показати їм, як легко записатися на прийом до лікаря через Інтернет, щоб не довелося сидіти в черзі. Скачайте їх улюблені фільми і подивіться всією родиною. Тільки в цій справі потрібно бути терплячим і ввічливим, так як ваші предки врядли відразу зрозуміють сучасні гаджети, для них це важко. Ще можна зводити їх в ресторан, де подають екзотичні страви. Або подарувати абонемент на заняття йогою для літніх людей. Тисяча варіантів.
3
Ніщо так не об'єднує, як спільна справа. Приготуйте разом з бабусею сімейний вечерю, а з дідусем можна сходити в ліс за грибами або на рибалку. Попросіть бабусю навчити вас в'язати, вишивати, малювати.
4
Допомагайте вашим предкам в важкі хвилини. Телефонуйте їм і цікавтеся, чи не треба сходити в магазин, допомогти по дому? Навіть якщо ваші родичі відмовляються, беріть справу в свої руки. Ви теж коли-небудь зостаритеся і вам також буде потрібна підтримка і допомога, пам'ятайте про це.
5
Якщо ваші бабуся і дідусь живуть в іншому місті чи селі, то не забувайте дзвонити ім. Дві-три хвилини розмови і гарний настрій вам і вашим близьким гарантовано. Не ставте багато питань, краще розкажіть їм про себе.