7 ознак успішної людини.

Хто з нас не бажав би стати успішним? Думаю, таких не знайдеться. На перший погляд, бути процвітаючим здасться складно, але це лише перше враження. Воно, як відомо, буває оманливе. Що б хто не говорив, але є деякі риси, які притаманні багатьом успішним людям. І хочеться зупинитися саме на них.
Інструкція
1
Перше, звичайно ж, це бажання і цілі. Саме вони відіграють головну роль в нашому житті, так як за допомогою них ми продовжуємо йти вперед навіть тоді, коли збивається зі шляху. Саме вони мотивують нас і змушують йти стрімкими кроками до бажаної перемоги. Саме за допомогою них ми знову встаємо на ноги і направляємо справи в потрібне русло.
2
Ніколи не варто здаватися! Процвітаючий людина тільки той, хто має стійкість і бореться до останнього.
3
Досвід, як кажуть, безцінний. І це дійсно так. За допомогою свого багаторічних досвіду ми добиваємося бажаного результату.
4
Без мужності і віри успіху теж чекати не слід. Треба завжди бути готовим на все, а найголовніше на ризик. Іноді саме через свою боягузтва і неготовності поставити все на кін, можливості проходять повз. Віра в усе те, що робиш. І ніяких сумнівів.
5
Потрібно завжди мати гарного друга і товариша, який допоможе у складну хвилину. А цього можна досягти тільки тоді, коли навчитеся будувати з людьми довірчі відносини. Будьте прямими і щирими.
6
Не упускайте ніколи мудрих порад і не соромтеся покладатися на досвід інших людей. Адже люди не вороги один одному, а навпаки - соратники.
7
Чи переживе ви провал? Успішна людина так! Більше того, він завжди до нього готовий. Зрозумійте, що без падінь неможливо потрапити на п'єдестал. Без помилок ніколи не буде особистісного зростання, а якщо не буде його, то і ви загинете.