Як незабутньо відзначити 1 вересня.

Дитячі свята в пам'яті кожної людини залишаються надовго. 1 вересня - одна з особливих дат у житті дитини та відмінний привід для того, щоб зайвий раз влаштувати йому справжнє свято. Нехай День знань стане ще одним незабутнім днем для вашого чада! Відзначивши його яскраво і незабутньо, дитина зрозуміє і відчує всю важливість цього свята.

Яскрава фотосесія

1 вересня - особливий день, який повинен залишитися в пам'яті на довгі роки. У цьому допоможе Фотосесія дитини з вами або його однокласниками у професійного фотографа. Після стомлюючого позування перед фотокамерою можна влаштувати дитині перекус морозивом в найближчому кафе.

Шопінг

1 вересня - відмінний привід для того, щоб після урочистої лінійки відправитися з дитиною на шопінг. Машинка або лялька, годинник або модна шпилька для волосся, величезний конструктор або цікава книга - цього дня не економте на покупках.

Піцерія та дитяче кафе

Забронюйте столик в улюбленій піцерії чи дитячому кафе вашої дитини. Як правило, в День знань ці заклади влаштовують різні інтерактивні заходи для школярів з роздачею приємних і смачних подарунків. Яскраві враження гарантовані!

Своїми руками

Скромно - не означає погано. Якщо в силу різних причин ви не в змозі порадувати свою дитину походом в кафе або купівлею дорого подарунка, це не привід провести 1 вересня буденно! Декорують кімнату дитини повітряними кульками, приготуйте чисто символічний подарунок, спечіть яблучну шарлотку і влаштуйте сімейне застілля. Повірте, цього буде достатньо для настрою.

Ідея для першокласника

Першокласника після першої в його житті шкільної лінійки можна відвести в дитячий садок - побачитися з вихователями, подарувати їм квіткові букети і сказати приємні слова. При цьому не забудьте зробити фотознімок на пам'ять.

Культурна програма

Якщо ваша дитина допитливий, організуйте йому на 1 вересня насичену культурну програму. Сходіть в зоопарк, музей або на виставку картин. При цьому стежите за тим, щоб чадо не перевтомився від надлишку інформацією.

Парк розваг

Відвідайте найближчий парк або аквапарк. Зазвичай на 1 вересня в них проходять інтерактивно-розважальні заходи для школярів з аніматорами та ростовими ляльками, а також влаштовуються різноманітні конкурси з прізамі.Какую ідею проведення 1 вересня ви візьмете на замітку - не так важливо. Найголовніше - проявіть увагу до своєї дитини в такий важливий для нього день. Щастя вашого чада залежить лише від вас!