Як полегшити собі життя. загублена квитанція штраф що робити.

Для того, щоб жити легко, зовсім необов'язково звільнятися з роботи або починати життя заново. Для цього достатньо позбутися від дрібниць, які постійно смикають і відволікають вас від справ, які є найбільш важливими для вас як в тут і зараз, так і в довгостроковій перспективі. Для цього потрібні вірно розставлені пріоритети, інакше ви ризикуєте заблукати в тому, що пропонує вам життя .
Вам знадобиться
  • - Аркуш паперу
  • - Ручка
Інструкція
1
Для початку напишіть короткий план свого життя на найближчі п'ять років. Необхідно виділити ключові моменти, яких ви хочете досягти протягом цього терміну. Спочатку випишіть всі в один стовпчик, а після цього Упорядкуйте.
2
Розплануйте найближчі п'ять років по місяцях. Вкрай важливо, щоб цей план був реальний - щоб ви могли впоратися з поставленими завданнями в майбутньому, а не тільки на папері. Це повинен бути ваш перший пріоритет.
3
Виділіть те, що приносить вам радість в тут і зараз. Розпишіть докладно ті речі, які вас цікавлять або приносять вам радість і задоволення від того, що ви їх робите. Це буде ваш другий пріоритет.
4
Тепер проаналізуйте свій робочий тиждень. Виберіть ті пункти, які є найбільш важливими в довгостроковій перспективі і позбудьтеся від інших. Ви будете приємно здивовані, наскільки розвантажиться ваш графік.
5
Не забудьте вписати в робочий тиждень і ваші захоплення. Вони повинні бути балансом для збереження вашого душевної рівноваги.
6
Після того, як ви розплануєте робочий тиждень від і до, візьміть за правило той факт, що всі додаткові справи, які будуть у вас раптом з'являтися, йтимуть після двох перших пріорітетово, незалежно від їх терміновості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7QKd9gXC2Cg
Корисна порада
Слідуйте своїм цілям неухильно!