Як приготувати кедрове молоко зі свіжого насіння.

Приготувати живе і поживне молоко зі свіжих кедрових горіхів в домашніх умовах досить просто. Головне, знати пропорції і мати відповідні інструменти.
Вам знадобиться
  • - кедрові горіхи;
  • - блендер/ступка з товкачиком;
  • - питна вода.
Інструкція
1
Залежно від уподобань жирності і густоти молока беруться і пропорції составляющіх.Я беру на 0,8 літра підсумкового продукту півлітра неочищених горіхів. Очищених насіння за обсягом буде приблизно 300-350 мл.Орехі треба очистити від шкаралупи, плівку зчищати не обов'язково.
2
Далі горіхи подрібнюються блендером або в ступці товкачиком. Поступово додається вода до необхідної густоти.Еслі ви будете використовувати блендер, додайте відразу до насіння кедра трохи рідини. Це дозволить не спалити техніку і ретельніше подрібнити ядерця.
3
Отримана рідка кашка повинна настоятися близько півгодини. Потім за бажанням можна процідити її через дрібне сито або марлю.Жівое і корисне кедрове молоко готове.
Зверніть увагу
Свіже кедрове молоко зберігається в холодильнику не більше двох днів.
Корисна порада
Коли молоко постоїть кілька годин, на його поверхні утворюються жирні вершки. Макуха, що залишився після зціджування, використовуйте в приготуванні хліба, соусів і пр.