Як організувати своє життя.

Неможливо встигнути все - це факт. Але цілком можливо встигнути найголовніше, те, що має вирішальне значення в порівнянні з рештою. Найголовніше - вірно розставити пріоритети і не дозволяти нікому і нічому відволікати вас від поставлених цілей. Витратьте 1:00 чистого часу на те, щоб визначитися з вашим вектором, і ви здивуєтеся, наскільки просто виявиться подальше проходження йому.
Інструкція
1
Візьміть папір і ручку. Закрийте очі і состредоточьтесь. Збудуйте перед собою низку образів, що символізують те, чим ви хочете бути через п'ять років. Саме п'ять років, не раніше і не пізніше. Візуалізують ці образи і запишіть їх.
2
Випишіть какждий з них на окремий аркуш паперу. Напишіть, що саме вам необхідно зробити щоб домогтися кожного з поставлених завдань. Опишіть докладно кожну мету.
3
Тепер складіть список тих цілей, які ви в принципі хотіли б досягти зараз. Чи не настільки сильно, як цілі п'ятирічної перспективи, але хотіли б у кожному разі. Випишіть їх на аркуші і напишіть, що вам необхідно зробити для того, щоб їх досягти.
4
А тепер випишіть ваш щомісячний список цілей. Той, який повторюється кожен місяць і є, по суті, рутиною, яку ви звикли робити постійно.
5
Покладіть ці три списки поруч. Візьміть за аксіому те, що п'ятирічні цілі - це цілі першого пріоритету, трирічні цілі - це цілі другого пріоритету, а щомісячна рутина - цілі третього пріоритету.
6
Ваш графік від початку і до кінця повинен служити виконанню цілей першого пріоритету в першу чергу, а потім вже іншим. Запам'ятайте це правило і не відступайте від нього ні на крок.