15 порад, які допоможуть змінити життя. Як повністю змінити себе.

Якщо ви вирішили повністю змінити себе і своє життя за короткий проміжок часу, то ця стаття для вас. Невеликі зміни, які прийдуть у ваше життя, завдяки виконанню цих рад, незабаром стануть звичкою. Ви навчитеся по-іншому сприймати що відбувається, любити себе і навколишній світ, цінувати життя, але щоб досягти все цих благ, потрібно ретельно ознайомитися із запропонованими ідеями і вибрати найбільш підходящі саме для вас.
Інструкція
1
Почати вести блог.Ето безкоштовне і дуже просте захоплення. До того ж, ви зможете розповісти світу про те, як пройшов ваш день, написати свої думки про різні обставини вашого життя. Завдяки веденню блога, ви зможете відслідковувати всі ваші успіхи і недоліки.
2
Прокидайтеся рано.Іспользуйте додатковий час для підготовки до нового дня, практикуйте медитацію і подяку, читайте надихаючу літературу, переглянете свої цілі.
3
Фотографіруйте.Ви зможете змінити своє уявлення про природу і навколишній світ, за допомогою фотографії. Фотографуйте тварин, рослин, ліс, дощ, сонце, сніг. Безперечно, завдяки цим діям, ви навчитеся цінувати навколишнє життя.
4
Їжте здорову піщу.Здоровая їжа живить тіло і дає енергію організму на цілий день. Купіть книги про здорове харчування, напевно, ви знайдете там кілька простих рецептів, які не заберуть багато часу, але допоможуть зміцнити ваше здоров'я.
5
Ніколи не їжте в одіночку.Ета прекрасна ідея, щоб схуднути і не переїдати протягом дня. Адже дуже часто трапляється так, що ми перекушуємо під час роботи за комп'ютером або коли дивимося телевізор, читаємо книгу. Введіть у своє життя звичку - є тільки зі знайомими, з друзьми, з родиною.
6
Займіться вашої памятью.Хорошая пам'ять - це гарантія успіху. Щоб розвинути мозок, потрібно включити в свій план фізичні вправи, рішення математичних задач, кросвордів, вивчення складних наук.
7
Ісследуйте.Попробуйте навчатися неформально. Вивчайте тільки те, що вас дійсно приваблює і цікавить. Відвідуйте лекції, використовуйте всі свої здібності, щоб повністю вивчити предмет, який вас захоплює.
8
Будьте ізобрітательни.Все люди мають потенціал для творчого самовираження. Хоча багато хто з нас просто не використовують його у своєму житті. Це неправильно. Малюйте картини, готуйте унікальні страви, створюйте сайти.
9
Знакомьтесь.Как можна частіше розмовляйте з незнайомцями в очікуванні автобуса, ліфта, черги. Це простий способів з'єднатися з іншою людиною. А іноді чуже життя може повністю змінити людину.
10
Слідкуйте за собой.Когда ви чудово виглядаєте, то вся життя навколо ставати краше. Слідкуйте за модою, робіть щоденну укладку і макіяж. Безперечно, завдяки цим маленьким деталям, ви станете центром уваги.
11
Навчіться танцевать.Ето захоплення може познайомити вас з новими людьми, преодалеть сором'язливість, тримати себе у формі.
12
Будьте хорошим оратором.Ви повинні завжди вміти знаходити слова для промови на весіллі, в колективі, в громадських сітаціі. Читайте літературу з ораторського мастрество, відвідуйте курси.
13
Пам'ятайте кілька хороших шуток.Каждий людина любить сміятися. Маючи хороші жарти в своїй голові, ви зможете розтопити лід при зустрічі з новими людьми.
14
Запишіть всі ваші целі.На день, на тиждень, на місяць, на рік, на життя. Це відмінний спосіб, щоб контролювати себе і розуміти, що потрібно робити в різних ситуаціях.
15
Чи не скривайтесь.Скритние люди нерідко самотні в житті, тому вистачить ховатися від громадськості. Станьте активним, товариським, хороброю людиною. Всі ці якості будуть позитивно впливати на вас і ваше життя. Загалом, будьте тим, ким ви хочете бути.