Як приготувати заморожені банани в білому шоколаді. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Хто з нас не любить банани? Їх можна їсти практично в будь-якому вигляді, навіть запеченому. Але виявляється, їх можна ще й заморожувати! Це справжня знахідка для ласунів, яка ще й корисна.
Вам знадобиться
  • - 1 банан (200г);
  • - 150г білого шоколаду;
  • - 4 палички для ескімо;
  • - папір для випічки.
Інструкція
1
Отже, беремо банан. Тільки краще, щоб він був не переспілі. Спочатку розрізаємо його вздовж на 2 частини, після чого кожну частину ріжемо впоперек ще на 2 половинки. У нас вийшло 4 шматочки.
2
Тепер необхідно вставити в банани палички від ескімо і викласти їх на спеціальний папір для запікання. Далі кладемо їх у морозилку заморожувати приблизно на 2 години.
3
Коли банани вже будуть майже заморожені, необхідно приступити до шоколаду. Його слід розламати на шматочки і покласти в кухоль. Кухоль ставимо в мікрохвильовку на 30 секунд.
4
Витягуємо банани з морозилки. Тепер належить їх покрити шоколадом. По черзі кожен з 4 шматочків опускаємо в кухоль з шоколадом. Якщо банан неповністю покрився їм, то слід допомогти ложкою, тобто облити його самим. Також, щоб було легше вмочати банан, можна нахиляти кухоль або використовувати більше шоколаду.
5
Після того як банани покриті шоколадом, слід знову відправити їх в морозилку на папері для випічки ще на півгодини. І вуаля! Заморожені банани в білому шоколаді готові! Смачного!
Корисна порада
Якщо хочете, то можете прикрасити банани, наприклад, сухофруктами або орешкамі.Так ж можна зробити дане блюдо менш калорійним, якщо замість шоколаду покрити його знежиреним йогуртом.