5 причин навчитися малювати піском.

Малювати піском, або по-іншому це ще називається пісочна анімація, стає дуже популярним заняттям. Воно подобається як дорослим, так і дітям. І це ж зовсім не дивно, бо в цьому є великі плюси.
Інструкція
1
По-перше, щоб почати малювати піском, не потрібно багато витрат, як для будь-якого іншого заняття. Все, що вам знадобиться - це чистий просіяний пісок, лампа і скло. Якщо ні піску, можна використовувати будь-які інші сипучі речовини, наприклад, манку. До речі, дане заняття підходить навіть для зовсім маленьких діточок. Воно дуже добре допоможе їм у розвитку моторики.
2
Якщо ви бачили хоча б одне відео з пісочною анімацією, то розумієте наскільки це красиво. Навряд чи ви залишитеся після такого байдужими до даного заняття. Краса - це здорово!
3
Дуже добре від даного заняття розвивається пластика. Адже робити все потрібно акуратно і з легкої руки. Так само ще плюс в тому, що ви в будь-який момент зможете виправити деталі в малюнку. І ніякого ластику вам для цього не потрібно. Крім того, однієї робочої поверхні вам вистачить не на один раз, а на тривалий термін.
4
Як вже говорилося - пісочна анімація дуже популярна. Заслужених художників в ній дуже мало. Тому якщо ви будете робити успіхи, то популярність вам гарантована.
5
І звичайно ж, малювання піском є відмінним антидепресантом, як і будь-яке інше творчість! Людина позбавляється від негативних думок і відчуттів, входить в гармонію з собою і своїми думками. А ще розвиває дві півкулі мозку, так як в даному малюванні задіяні відразу дві руки людини. Тепер вибір залишився за вами.