Як зберегти суглоби.

Суглоби краще зберегти, ніж лікувати. Існують правила, за допомогою яких можна зберегти їх. Якщо їм слідувати, то суглоби будуть міцними і подарують нам життя з рухом.
Інструкція
1
В першу чергу, позбавляємося від зайвої ваги. Це і корисно, і відчувати ви себе будете набагато легше. Адже в здоровому тілі здоровий дух!
2
Вчимося піднімати тяжкості правильно, переносячи навантаження рівномірно на все тіло. Важкий вантаж слід піднімати так: притискаємо його до грудей, сідаємо і піднімаємося разом з ним за допомогою ніг. Спину при цьому не прогинаємо і тримаємо прямо.
3
Якщо ви маєте надлишкову вагу і при цьому зібралися худнути, то не робіть це за допомогою бігу, щоб не травмувати свої суглоби. Оптимальним варіантом є тренажер-еліпсоіда. А ще займайтеся плаванням. Воно дуже корисно, і до того ж не навантажує суглоби. Тільки врахуйте, що якщо ви хочете схуднути за допомогою нього, то плавати необхідно не менше 40 хвилин.
4
Вживайте в їжу молочні продукти: молоко, сир, кефір і т.д. Їжте якомога більше фруктів і овочів. Вообщем стежте за своїм харчуванням і по максимуму виймайте з нього користь.
5
Їжте багато риби. Вона дуже корисна тим, що до її складу входять Омега-3 жирні кислоти. Вони сприяють зміцненню хрящів-амортизаторів.
6
Придбайте гумовий м'яч і відпочивайте на ньому замість стільця. За допомогою нього ви звикнете тримати правильну поставу і зміцните м'язи.